Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabana atmak istemedim aslında. Zaten benim asıl karşı olduğum kolayca alır düşüncesi. Biraz abartarak yazdığım için tam anlatamamış olabilirim.
Ben Oven'ın alacağını düşünüyorum.Sadece yonko adamı olmasından dolayı değil.Denizi ısıtabilmesi,Charlotte ailesindeki Linlin'den sonra en sert vücuda sahip olarak açıklanması,sulong Pekoms'a vurup uçurması,Pedro gibi Tamago'yu döven bir adama ayar vermesi,Arc içinde Sanji,Bege,İchiji gibi kişiler tarafından önemli hasarlar alıp savaşmaya rahatlıkla devam edebilmesi gibi olayları var.İchiji bu adamın göğsünü deliyor adamda tık yok.Geri kalkıyor.Ha Pica'yı rahat alamayabilir ama gösterdiği şeyler az buz değil bence Oven'ın.Oven bence o tayfadaki en güçlü 6.kişi.

Bu siteye ilk üye olduğum zamanlar, yalan olmasın 750 yada 700lü bölümlerde falandı bu seri. Her 100 bölümde büyük olay oluyor muhabbeti vardı. 1000de yonko olur heralde diye düşünüyordum.
Seri gelmiş geçmiş en fazla satan 2. Comic serisi olmuş süpermanden sonra ve hala yonko olamamış eleman.
Elimde büyüdü Luffy resmen 10 sene oldu başlayalı ve bir 10 senesi daha var gibi.

Dr. Stone'nun çizeri Ace'in novelini çizecekmiş.
he ya, zorla okutacaklar ellam
Ben Oven'ın alacağını düşünüyorum.Sadece yonko adamı olmasından dolayı değil.Denizi ısıtabilmesi,Charlotte ailesindeki Linlin'den sonra en sert vücuda sahip olarak açıklanması,sulong Pekoms'a vurup uçurması,Pedro gibi Tamago'yu döven bir adama ayar vermesi,Arc içinde Sanji,Bege,İchiji gibi kişiler tarafından önemli hasarlar alıp savaşmaya rahatlıkla devam edebilmesi gibi olayları var.İchiji bu adamın göğsünü deliyor adamda tık yok.Geri kalkıyor.Ha Pica'yı rahat alamayabilir ama gösterdiği şeyler az buz değil bence Oven'ın.Oven bence o tayfadaki en güçlü 6.kişi.
bigmomdan sonra en sert vücuda sahip olduğu nerde geçti :S

sulong pekomsu uçurduğu yok, pekoms tam formuna giremeden elindeki silahı ısıtıp dikkatını dağıtıyor ve yumrukluyor :d hiçbi yere uçurduğu da yok...

önemli hasar almıştığı pek yok, top güllesini iki sene önceki luffy de yiyor suratına, herhangi bi insan yese o da hayatta kalırdı zaten, bu gibi adamlara gülle ne işe yarayacak allasen :S bi tek gemi batırmak için kullanıyorlar. bi tek ichiji eziğinin saldırısını önemli sayabiliriz, onda da pek bişey yokmuş gibi devam etmişti sanki :S keza saldırının ışın-ısıtma kaynaklı olduğunu varsayarsak ısının kendisi olan adama ne yapacak :S Sanjinin saldırısı da ayrıca hasar vermiyor adam saniyesinde kalkıyor.

oven bildiğin tayfanın sanjisi :S

he ya, zorla okutacaklar ellam
bigmomdan sonra en sert vücuda sahip olduğu nerde geçti :S

sulong pekomsu uçurduğu yok, pekoms tam formuna giremeden elindeki silahı ısıtıp dikkatını dağıtıyor ve yumrukluyor :d hiçbi yere uçurduğu da yok...

önemli hasar almıştığı pek yok, top güllesini iki sene önceki luffy de yiyor suratına, herhangi bi insan yese o da hayatta kalırdı zaten, bu gibi adamlara gülle ne işe yarayacak allasen :S bi tek gemi batırmak için kullanıyorlar. bi tek ichiji eziğinin saldırısını önemli sayabiliriz, onda da pek bişey yokmuş gibi devam etmişti sanki :S keza saldırının ışın-ısıtma kaynaklı olduğunu varsayarsak ısının kendisi olan adama ne yapacak :S Sanjinin saldırısı da ayrıca hasar vermiyor adam saniyesinde kalkıyor.

oven bildiğin tayfanın sanjisi :S
Sbs ya da kartta geçiyordu yanlış hatırlamıyor isem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık