Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir şey dikkatimi cekti simdi bm kaido tarafın da toplam 4+1 yikımci var
King
Queen
Jack
Smoothie
+(kaido jr kesin değil)
Bizim tayfada yıkımcı alma potansiyeline sahip 3 kisi var zoro sanji jinbei
Luffy'yi saymıyorum cünkü o kid ve law'in kaido dışında bir ile dovüşme ihtimalo yok bir tek bm var.
Sorum şu eger kido jr da yıkımcı seviyesin de cıkarsa bizim taraftan birinin iki yikımcıyi yenme ihtimalı var mı.?
Örnek.
Zoro vs smoothie kaido jr
Sanji vs jack king gibi.
Sanji'nin jinbe ile beraber dövüşmüşlüğü var
zoro da kinemon ya da denjiro ile beraber olabilir. İnu&neko vs jack olabilir.

Bana da Linlin'in Kaido'yu satabileceği hissi oluştu nedense.
Yani bir de şu var. Linlin neden kaido'ya yardım etsin? Hasırşapları tek başına da ezebilir istediği zaman. Kaido ile bir yakınlığı var doğru ama hasırşapkaları ezmek için güç birliği yapacak türde biri değil. Tam tersi bunu eziklik olarak görebilecek biri. Üstelik Linlin de kk olmak istiyor. Wb gitti teach taze shanksın ne kadar ilgi duyduğu muallak. Bütün yonkoular içinde kaido en tehlikeli kişi Linlin için. Fakat linlin tayfasıyla deplasmana gelse kaybedeceği kesin. Ama bu şekilde kaidoyu indireceği de kesin. Nereden bakarsam bana anlamsız geliyor bu birlik.

Yani bir de şu var. Linlin neden kaido'ya yardım etsin? Hasırşapları tek başına da ezebilir istediği zaman. Kaido ile bir yakınlığı var doğru ama hasırşapkaları ezmek için güç birliği yapacak türde biri değil. Tam tersi bunu eziklik olarak görebilecek biri. Üstelik Linlin de kk olmak istiyor. Wb gitti teach taze shanksın ne kadar ilgi duyduğu muallak. Bütün yonkoular içinde kaido en tehlikeli kişi Linlin için. Fakat linlin tayfasıyla deplasmana gelse kaybedeceği kesin. Ama bu şekilde kaidoyu indireceği de kesin. Nereden bakarsam bana anlamsız geliyor bu birlik.
Kurdukları ittifak Hasır Şapklar'a ve 9 Kın'a karşı değil, tüm dünyaya karşı. Sözleri birebir şekilde: "Tüm dünyayı beraber ele geçireceğiz. Sonrasında birbirimizi öldüreceğiz."

Killer nerf yememiş Zoro karşısında pehh :D

Adamın kendine has kullandığı silahları bile piyasada yok (artık hafıza kaybıyla mı unuttu yoksa gasp mı edildi bilemem).

Kid'de diyor benim adamıma ne yaptınız mutlu birisi oldu diyor.. yiyip etkilenmeyenlerin hali ortada, karakterleri değişiyor başlı başına..Hafıza kaybından daha büyük bir nerf.

Page1'na gelecek olursak direk yonkounun adamı olup mertebe olarakta muhtemelen güç olarakda Killer'dan üst seviye..Sanji bu adamdan çizik bile almazken Zoro gitti Killer çakmasına deştirdi kendini..Birde deştirse sadece iyi gitti kılıçları kaptırdı hiç bir şeye yaramadı (o sıraalarda Sanji yine arkadaşlarını kurtarıyordu hamamda orda burda :D)

Page1'la ne oldu halen bilinmiyor ama arkadaşının keşke ölsen utanç vericisin tarzı laflarına bakarsak,işler pek onun için iyi gitmemiş

Arada ki fark bariz.Toz kondurmadığınız Zoro'nun aslında sizin sandığınız seviyelerde olmadığını er yada geç farketmeniz dileğiyle esen kalın yosun sever kılap :byee:

Kurdukları ittifak Hasır Şapklar'a ve 9 Kın'a karşı değil, tüm dünyaya karşı. Sözleri birebir şekilde: "Tüm dünyayı beraber ele geçireceğiz. Sonrasında birbirimizi öldüreceğiz."
Bana manasız geliyor açıkçası. Bize gösterilen kaido böyle bir profil çizmiş olabilir de Linlin'in tam tersi yaşamak istediği ortada. Bana kaido'ya uyuyormuş gibi geliyor şimdilik ama tabii ki söylendiği gibi de olabilir

Bu ittifak bana Naruto Sasuke son savaş ittifakını hatırlattı.Linlin kaidonun içindeki öfkeyi nefreti yok etmeye çalışmasin :alkis:

Yav seri bittikden sonra şöyle Rogeri anlatan seinen türü daha iyi çizimli yada teknik olarak bleach benzeri bir 50 bölüm kadar seri çıksa da keşke onu okusak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık