Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni gördüm. Mihawk spoilerı vermiş. Vaziyet al ortalık karışacak demiş.

Mihawk önce Perona'sını korumak için onu kendinden uzaklaştırıyor ama sonra buna gönlü razı olmayınca dur bir açıklaması var diyerek olaya giriyor. Düşmüş olduğu zihinsel ikilemler güzel yansıtılmış. Goda'!' bu işi biliyor. Ama Perona gitmedi büyük olasılık, kaldı Mihawk'la.

Mihawk ile Perona birlikte Moria'nın yanına giderler ileride. Zaten Mihawk'ın olaylara girmesi için böyle bir aksiyon gerek. Yoksa denizcileri tokatladıktan sonra yine hikaye dışı takılacak. Perona'ya eşilk ederek hikayeye girer. Teach'e falan bulaşır, Şiryu teorisi buradan tutar diyeceğim ama Şiryu alamaz Mihawk'u. Onu da tokatlar, sonra ne yapar ben bilmem.

Mihawk önce Perona'sını korumak için onu kendinden uzaklaştırıyor ama sonra buna gönlü razı olmayınca dur bir açıklaması var diyerek olaya giriyor. Düşmüş olduğu zihinsel ikilemler güzel yansıtılmış. Goda'!' bu işi biliyor. Ama Perona gitmedi büyük olasılık, kaldı Mihawk'la.

Mihawk ile Perona birlikte Moria'nın yanına giderler ileride. Zaten Mihawk'ın olaylara girmesi için böyle bir aksiyon gerek. Yoksa denizcileri tokatladıktan sonra yine hikaye dışı takılacak. Perona'ya eşilk ederek hikayeye girer. Teach'e falan bulaşır, Şiryu teorisi buradan tutar diyeceğim ama Şiryu alamaz Mihawk'u. Onu da tokatlar, sonra ne yapar ben bilmem.

Mihawk - Luffy ocağına düştüm yardım et !

Luffy : Şahinsurat ne işin var burada

Mihawk : Peronacığım Moria'yı ararken karasakalın eline düştü.Kurtarmam lazım onu.

Luffy : Ne istiyorsun benden ?

Mihawk : Senin şu plot armor vardı ya onu bir süreliğine ödünç verebilir misin ?

Zoro : Luffy onu verebilir ama sadece prenses kurtarmada işe yarar onun dışında çalışmaz.

Mihawk : Perona da hayalet prenses zaten o yüzden çalışacağına eminim.

Zoro : Bana yeni kılıç vermeden olmaz öyle beleşe yok.

Mihawk : Tamam hallederiz bir tane alevli kılıç vardı şatoda.

Mihawk - Luffy ocağına düştüm yardım et !

Luffy : Şahinsurat ne işin var burada

Mihawk : Peronacığım Moria'yı ararken karasakalın eline düştü.Kurtarmam lazım onu.

Luffy : Ne istiyorsun benden ?

Mihawk : Senin şu plot armor vardı ya onu bir süreliğine ödünç verebilir misin ?

Zoro : Luffy onu verebilir ama sadece prenses kurtarmada işe yarar onun dışında çalışmaz.

Mihawk : Perona da hayalet prenses zaten o yüzden çalışacağına eminim.

Zoro : Bana yeni kılıç vermeden olmaz öyle beleşe yok.

Mihawk : Tamam hallederiz bir tane alevli kılıç vardı şatoda.
Mihouku meyve bıçağını versin, bu iş huzur içinde çözülsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık