Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlla ki ceremesini mi çekmesi gerekiyor? Kılıçlara alışmak için antrenman yapıyor ama beleş oluyor. Bunu mangada gösterirken beleş denmesi üzücü. :/ Luffy'i böyle savunmaya gerek yok.

Bu arada Luffy'ninkiler de beleş değildir.

Ayrıca kimse Enma'yla daha güçsüz olacak diye yazmadı. @RedTeroR Yoksa yazdın mı reis? :oleyo:
"Burada kılıçları konuşuyoruz, Enma nasıl algı kasarsan kas ama şu haliyle Hazan Suyun'dan iyi bir kılıç değil ne yazık ki. Hatta büyük ihtimal daha kötü bir kılıç."

He tek atıp tek yediği adamımı diyorsun. Jack falandı hayaller n'oldu Killer ve Snack'e düştün sanırım :D Güzel buda bir başlangıçtır.
Tek yemedi bu tek vuruşu alması için başka şeyler girdi araya buna rağmen tek yemedi adam oraya eşek kadar açlık efekti yapmış görmüyor musun ? Kastığınız algıdan gözünüz kararmış.

Dediğin komutan civarına tek atar Zoro ki atmışlığı vardır :byee:

Artı alıntıladığın yerde bile Zoro ile ilgili konuşmadığımı yazmışım kılıçlar en kötü eşitler hatta Shusui daha iyi olabilir demişim.

Tek yemedi bu teki yemesi için başka şeyler girdi araya buna rağmen tek yemedi adam oraya eşek kadar açlık efekti yapmış görmüyor musun ? Kastığınız algıdan gözünüz kararmış.

Dediğin komutan civarına tek atar Zoro ki atmışlığı vardır :byee:
:D Neye inanıyorsun bilmem ben mangaya bakıyorum ve tek yemiş Zoro görüyorum :D Killer'da baya komutan seviyesi var zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık