Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa da power uplarını ceremesini çeken tek bir adam var :D Onun için buradan boş algı kasarsın anca Ferit senin yeşilinin aldığı beleşe power uplarının hiç bir tanesinin çeremesini çekmemiştir :D Ne Ashura'nın ne de kılıçlarının en azından bizim çocuk bir power up alıyorsa çeremesini de çekiyor seninkinde oda yok gelen bir power up varsa getirisi kadar götürüsü de oluyor :D
İşte başka bir bilal fanından başka algılar xD

Senin ceremesini çekmiyor dediğin adam bir gözünü vermiş de gelmiş eğitimden, seninki gibi ön lisans yapmamış yani :oleyo2:

Ceremesini çekmiyor dediğin adam 24 saat 7 gün eğitim yapıyor ki güçlensin hadi şimdi başarılı ve genç bilalinle mutluluklar :hıh:

İşte başka bir bilal fanından başka algılar xD

Senin ceremesini çekmiyor dediğin adam bir gözünü vermiş de gelmiş eğitimden, seninki gibi ön lisans yapmamış yani :oleyo2:

Ceremesini çekmiyor dediğin adam 24 saat 7 gün eğitim yapıyor ki güçlensin hadi şimdi başarılı ve genç bilalinle mutluluklar :hıh:
Aynen ağırlık antrenmanı yapıyorum Ashura elde ediyorum :D Sana da başarılar.

Tayfa da power uplarını ceremesini çeken tek bir adam var :D Onun için buradan boş algı kasarsın anca Ferit senin yeşilinin aldığı beleşe power uplarının hiç bir tanesinin çeremesini çekmemiştir :D Ne Ashura'nın ne de kılıçlarının en azından bizim çocuk bir power up alıyorsa çeremesini de çekiyor seninkinde oda yok :D
İlla ki ceremesini mi çekmesi gerekiyor? Kılıçlara alışmak için antrenman yapıyor ama beleş oluyor. Bunu mangada gösterirken beleş denmesi üzücü. :/ Luffy'i böyle savunmaya gerek yok.

Bu arada Luffy'ninkiler de beleş değildir.

Ayrıca kimse Enma'yla daha güçsüz olacak diye yazmadı. @RedTeroR Yoksa yazdın mı reis? :oleyo:

Aynen ağırlık antrenmanı yapıyorum Ashura elde ediyorum :D Sana da başarılar.
Seninki iki tane ağacı içten deldi diye yonkou indirecek diyorsunuz ama bizimki ağırlık çalışıyor diye kötü öyle mi xD

Bilal V.02 başka karakterleri göm, tüm hikayesi kaderin kayırması ve plot olan bilali parlat :oleyo2:

@William cutting yoo yazmadım, böyle huyları vardır köşeye sıkışınca uydururlar :oleyo2:

Seninki iki tane ağacı içten deldi diye yonkou indirecek diyorsunuz ama bizimki ağırlık çalışıyor diye kötü öyle mi xD

Bilal V.02 başka karakterleri göm, tüm hikayesi kaderin kayırması ve plot olan bilali parlat :oleyo2:
Bizim ki tek başına yonkou indirirse zaten seriyi bırakmanın vaktidir o yüzden o konuda tek başına yonkou indireceğini düşünmüyorum senin ki daha komutan görmeden Enma'ya kondu :D

Değildir olması için kılıca alışması lazım, kılıca alıştıktan sonra olabilir ama olsa bile beleş değildir çünkü karşılığında en kötü ihtimalle ona denk bir kılıç verilmiş hatta üstün :artiz:

Enma ile Hazan Suyu eşit dereceler. Yani daha nasıl söylenebilir bilmiyorum :oleyo2: Enma kara kılıç olabilirse ki bu zor bir şey herkes yapamaz o zaman daha iyi bir kılıç oluyor ve buna rağmen hala algı kasıyorsun, işine geliyor kasıyorsun algını.

Senin genç ve başarılı bilalin beleşe şeyler alabilir bunda sıkıntı göremiyorum zaten çocuğun hayatı beleş ama Zoro, Enma için eşit derecede başka bir kılıç veriyor haliyle yaptığın algıyı alıp, yaşına göre fazla başarılı ve güçlü bilalinin yanına dönebilirsin :gamyon:

Set olayına gelirsek Zoro'nun saldırı gücüne ihtiyacı var bu yüzden Enma'nın özelliği sayesinde daha güçlü olabilir başka bir çarın savunmaya ihtiyacı olur Hazan Suyu ile daha güçlü bir hale gelir. Ne kadar basit şeyleri anlatıyoruz ya şaşırıyorum kendi kendime. Gerçi hayattaki en büyük amacı( :oleyo2: ) bilalini (Çok genç ve başarılı) parlatmak olan birine yazdığımdan böyle şeylere alışmam lazım.

Bu arada algını kas bilal fanı, bir sıkıntı yok aynı derecede olan kılıç değişimine bedava de :hhh:
Beleş lafı etmedim ama kafan ona o kadar takılmış ki içten içe sen de bunu bildiğin için lafı oraya getiriyorsun. En ağırı da bu senin için.:D Enma ile havadan power up aldı bir anda. Bu kadar basit.:D

Beleş lafı etmedim ama kafan ona o kadar takılmış ki içten içe sen de bunu bildiğin için lafı oraya getiriyorsun. En ağırı da bu senin için.:D Enma ile havadan power up aldı bir anda. Bu kadar basit.:D
Beleş lafı etmedin mi :hhh:

Sitede üç tane konuya baksam 50 tane beleş lafını görürüm pes yani :gamyon:

Bizim ki tek başına yonkou indirirse zaten seriyi bırakmanın vaktidir o yüzden o konuda tek başına yonkou indireceğini düşünmüyorum senin ki daha komutan görmeden Enma'ya kondu :D
Komutan dediğini Oruç yeniyor benimki Oruç civarına tek atar ne anlatıyon sen ya, yapmışlığı da vardır bak Killer :oleyo2:

@William cutting yoo yazmadım, böyle huyları vardır köşeye sıkışınca uydururlar :oleyo2:
İlginç cidden. Enma ile power-up aldı zaten. Ancak daha kaliteli ve daha değerli bir kılıç olabilir Shusui. Neden olamasın ya? Belki 21'lik arasında bir kılıçtı. Ve kara kılıç olarak tepesine çıktı?

Yoksa mangada kara kılıç olunca kesin sınıf atlar mı diyormuş? xd Kendi sınıfı arasında da gayet yükselebilir.

Beleş lafı etmedin mi :hhh:

Sitede üç tane konuya baksam 50 tane beleş lafını görürüm pes yani :gamyon:

Komutan dediğini Oruç yeniyor benimki Oruç civarına tek atar ne anlatıyon sen ya, yapmışlığı da vardır bak Killer :oleyo2:
He tek atıp tek yediği adamımı diyorsun. Jack falandı hayaller n'oldu Killer ve Snack'e düştün sanırım :D Güzel buda bir başlangıçtır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık