Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco 6ya atılırken Croco tokatlayan Luffy gidip bunun üzerine Hükümetin adasını basmasına rağmen 5.kata atılıyor.Değişik bir sistem işletiyorlar herhalde.6.katta sadece çok güçlüler yoktur.
Croco'nun üstü kapatıldı benim bildiğim yani Luffy'nin yendiğini bilmiyorlar,Enel bilinmiyor zaten Moria'nında üstü kapatıldı Hükümet tarafından Luffy'nin yendiği ilan edilen düşmanları GL'deki Arlong,Don Krieg,Buggy,Lucci.

Croco 6ya atılırken Croco tokatlayan Luffy gidip bunun üzerine Hükümetin adasını basmasına rağmen 5.kata atılıyor.Değişik bir sistem işletiyorlar herhalde.6.katta sadece çok güçlüler yoktur.
Seride ki güç dengesizliği ortada. Yani Croc yenildi evet ama MF de ki hali yenilir miydi? Luffy'nin Jozu seviyesinde bir atağı var mıydı o zaman? Croc'a attığı yumruğun daha güçsüzünü Aokiji'ye atıp yerden toplattı adam.

Burada bile croco'yu övmek.:hhh::alkis: seride başka sevdiğin karakter yok mu sayın @Sir Crocodile ?
Crocodile övmek? Crocodile kelimesi bile geçmiyor. Mangada söylenmeyen bir şey mi yazmışım? Yok.

Seride sevdiğim çok karakter var.

Demedi demeyin, bu manganın ilerleyişi finali... Naruto'yu Belach'i mumla aratacak.
Her şey iyi gidiyor olmayabilir.
Ama bitmedi.
Verilmiş sözler hatırlanacak.
Kalpler tekrar ateşlenecek.
Bir hayalim vardı...
Rüyadan da uzak bana.
Ama yılamam, ben...
Ben bunun için doğmadım. Bunun için yaşamayacağım
Ve ölmeyeceğim!
Gerçeği göreceğim ve herkese göstereceğim.
Her şeyin başladığı ana tekrar döneceğim. Ama
Daha güçlü!
Daha azimli!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Her şey iyi gidiyor olmayabilir.
Ama bitmedi.
Verilmiş sözler hatırlanacak.
Kalpler tekrar ateşlenecek.
Bir hayalim vardı...
Rüyadan da uzak bana.
Ama yılamam, ben...
Ben bunun için doğmadım. Bunun için yaşamayacağım
Ve ölmeyeceğim!
Gerçeği göreceğim ve herkese göstereceğim.
Her şeyin başladığı ana tekrar döneceğim. Ama
Daha güçlü!
Daha azimli!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Adamsın :D

Mihawk ve Shanks'dan gibi epik bir flashback bekliyorum. SBS'de Wb-Shanks-Mihawk'a "legends among men" diyor. Bir efsanenin hikayeyi az da olsa gördük. Geriye kaldı iki ;) Bm Kaido'dan sonra ilaç gibi gelecek. Çünkü bunları sonradan oluşturduğu için hikayeyi biraz yavanlaştırdı, istediği çizgide tutmak için... :oops:

Mihawk ve Shanks'dan gibi epik bir flashback bekliyorum. SBS'de Wb-Shanks-Mihawk'a "legends among men" diyor. Bir efsanenin hikayeyi az da olsa gördük. Geriye kaldı iki ;) Bm Kaido'dan sonra ilaç gibi gelecek. Çünkü bunları sonradan oluşturduğu için hikayeyi biraz yavanlaştırdı, istediği çizgide tutmak için... :oops:
Çevirideki "legend," kısmı hatalıymış. Bu bir şeyi değiştirmiyor benim açımdan ama yanlış bilgi olmasın diye yazdım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık