Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral hakiye bayıldı.Shanks korumak için yaptı.Sonra da 3 günde bir rütbe atlıyor ileride kral haki çıkar işin garibi.
Ağızdan köpük çıkıyor kral haki zaten de orada kullanmasına gerek bile yoktu. Adam zaten bayılacaktı o düşüncelerle.

O kadar hızlı rütbe almadı ya. Normal yani bu rütbede olması Garp falan eğitti daha fazla bile olmalıydı bile ama işte...

Kimde kral haki çıkar? Coby de mi?

Ağızdan köpük çıkıyor kral haki zaten de orada kullanmasına gerek bile yoktu. Adam zaten bayılacaktı o düşüncelerle.

O kadar hızlı rütbe almadı ya. Normal yani bu rütbede olması Garp falan eğitti daha fazla bile olmalıydı bile ama işte...

Coby'de çıkması kral hakiye hakaret olsa da bana da çıkacakmış gibi geliyor. Gerçi hoş, kral haki bildiğin çöp bir güç, hiçbir halta yaramayan boş beleş bir efektten ibaret.

Coby'de çıkması kral hakiye hakaret olsa da bana da çıkacakmış gibi geliyor. Gerçi hoş, kral haki bildiğin çöp bir güç, hiçbir halta yaramayan boş beleş bir efektten ibaret.
Çıkmaz onda ya sanmıyorum. Çıksa da pek bir şey fark etmez de sanmam çıkacağını.

H.hakinin farklı bir özelliğini bekliyorum hala ama o da çıkmazsa şaşırmam. :D

Evet verir buna kesin.Crocoda çıkmaz umarım çünkü iyice rezillik olur.Kral hakisi varken alabastada dayak yemek içler acısı birşey olur çünkü.Kral hakinin ele ayağa düşecek olmasından bahsetmiyorum bile. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık