Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla gizem unsuru artık ebesinin hörekesine çıktığından ilgimi çekmiyor.Zaten hazinenin öyle aman aman bir şey çıkıp yok ebesi tepkisi vereceğimizi de düşünmüyorum.Taş gibi karakterleri var ve o yüzden devam ediyorum ben şahsen.
Aynen ya.

Youtube'da Luffy'nin hapse atılma sahnesi vardı.
Hani baştan sona müstehak ve aslında hikayenin çok daha önceki dönemlerinde görmeliydik ve çok daha uzun süre kalmalıydı falan ama bana bile koydu ya.

He bütün bunları bize gösterdikten sonra ne olacak. Luffy eğitime alınacak ve hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlarıyla oynaşacak falan.
Keyfim kaçtı iyi mi. :artiz:

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

Eğer hazine o büyük teorideki gibi bir şey değilse herkes çok sasiracaktir.
Ben serinin sonuna kadar Hazinenin İmu ile bir alakası olacağını düşüneceğim.

Ejder kesen kılıç var
Kaido kesen kılıç var
Wano'nun taştaşlı ailesinden gelen kan bağı var.
Yıllarca memleketten uzakta olduğu için ödenmemiş bir askerlik borcu var.
Yıllarca Zoro'nun kanının aktığını görmeyen kana susamış seyirciler zaten burada.
Birde Zoro'nun flashbacki girip annesinin bunu bebekken zorla kaçırarak east blue ya giden gemiyle gönderdiğini ve kulağına "birgün evine geri döneceksin ve bizi kurtaracaksın. Bunu sakın unutma" deyip gercek ismiyle seslense. Zoro'da aniden bunu hatirlasa. Ha birde Zoro'nun babası da Kaido tarafından öldürülmüş olsa...

Saçmalamayı kesip gerçekçi olursak ve güç dengelerini de dikkate alırsak Law,Kid, Luffy, Zoro hepsi aynı anda Kaido'ya dalsa anca yeterler zaten. Zoro Kaido'yu yarıp sonra X Drake ve Sanji'nin yanına yikimcilari devirmeye gitse ...
Biliyorum Zoro Orochi ve King kısmıyla ilgilenecek ama dövüşte ezilse bile Kaido karşısında görsek ya şu adamı. Son darbenin daha epik ve anlamlı olması için Wano'lu birinin yapması gerekiyor bence. Mevcut samuraylarda o potansiyel yok ne yazık ki.

Son düzenleme:
Ejder kesen kılıç var
Kaido kesen kılıç var
Yıllarca Zoro'nun kanının aktığını görmeyen kana susamış seyirciler zaten burada.

Saçmalamayı kesip gerçekçi olursak ve güç dengelerini de dikkate alırsak Law,Kid, Luffy, Zoro hepsi aynı anda Kaido'ya dalsa anca yeterler zaten. Zoro Kaido'yu yarıp sonra X Drake ve Sanji'nin yanına yikimcilari devirmeye gitse ...
Biliyorum Zoro Orochi ve King kısmıyla ilgilenecek ama dövüşte ezilse bile Kaido karşısında görsek ya şu adamı. Son darbenin daha epik ve anlamlı olması için Wano'lu birinin yapması gerekiyor bence. Mevcut samuraylarda o potansiyel yok ne yazık ki.
Zoro düz yolda kaybolmadan ilerlersin de Kaido'nun karşısına çıkmayı da başarır hele bi dur.

Zoro düz yolda kaybolmadan ilerlersin de Kaido'nun karşısına çıkmayı da başarır hele bi dur.
Kısmet diyelim. Zoro'nun flashback'i ile ilgili dusunduklerimi simdi ekledim de yaziya.
Bence Oda Zoro'yu boşuna dolastirmiyor Wano'da. Zoro kendisi veya Wano ile ilgili çok önemli bir şey keşfedecek. Wano-Kaido arcının dönüm noktası olacak bir şey olacak bence

Valla benim beklentim var Zoro'dan Wano'da. Yani bu iş sadece Luffy'nin liderliği ile olacak iş değil. Yasue'nin intikamı bekliyor, ki kendisi 9 Kın'a Gerçek Samuraylığı öğütleyip duran biriydi. Zoro bu adamları çok etkileyecek lanet olası Oda bi çizebilirse :T

Şeyi merak ettim bi de, şu son çıkan Numbers denen dev elemanlar Elbaf için alıştırma mı olacak acaba :S

Mf savaşında eski günlerin hatrına Kaido ve Bigmom'da gelseydi nasıl olurdu acaba?

Amiral=Yonko düşünenler ve Denizciler =yonko ve tayfalari olduğunu dusunenlerde bir hayli var.

O yüzden merak ediyorum wb, kaido, BM tayfalariyla beraber gelseydi Mf'ye ve gercekten de ihanet falan olmadan yardimlasarak savassalardi. Denizciler ve amiraller (ki orada amiral gücünde 5 kişi var garp ve sengoku'yu da sayarsak) 3 yonkoya karşı üstünlük kurabilir miydi?

Ejder kesen kılıç var
Kaido kesen kılıç var
Birde Zoro'nun flashbacki girip annesinin bunu bebekken zorla kaçırarak east blue ya giden gemiyle gönderdiğini ve kulağına "birgün evine geri döneceksin ve bizi kurtaracaksın. Bunu sakın unutma" deyip gercek ismiyle seslense. Zoro'da aniden bunu hatirlasa. Ha birde Zoro'nun babası da Kaido tarafından öldürülmüş olsa...

Bu arc Zoro için son fırsat zaten. Bu arcta da ekstra bir rol almazsa, daha da almaz. Seri sonuna kadar bu tempoda devam eder.

Kaido kesen kılıç alıp King kesmek mi? Hatta King’i bile zor kesebilecek olmak mı? Müthiş. Gerçekten Oda kesin böyle düşünüyordur. Hatta Ben olsam ben de böyle çizerdim. Sonuçta Zoro’ya Enma’nın ilk teklif edildiği sahnenin sonunda boşuna “Miras kalan irade yazıyor”.
Hmm peki nedir bu miras kalan irade bu kılıçtan? Ne yapılmış acaba bu kılıçla hmmm ilginç.
Bence bu miras kalan irade kısmı hiyori içindir kesin çünkü kılıcı o kullanacak ya hani. Zoro değildir yani bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık