Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alakası dahi yok.Denizci olsa idi idam edemezlerdi.Bu iş bu kadar net.Adamların korkusu korsan olup başlarına bela olması zaten.Denizci olsa idi ilk mesajda yazdığım gibi bu işim reklamını bile yaparlardı.
Hiç alakası yok.
Ace'in varlığı sorundu. İster korsan olsun, ister sivil, ister toplum gönüllüsü, ister denizci olsun. Ace var olduğu idam edildi. Korsan olduğu ya da denizci olmadığı için değil.
Ace'in varlığı sıkıntı olmasa onu anne karnındayken öldürmek için aramazlardı.

Ama açtı :/ Çocuk yemek bulamamış aç kalmış. Roger öyle mi? Adamın karnı tok yanında doktoru var, rahat rahat gezip kavga dövüş arıyor. Yani Roger’a hasta demek Roger’a hakarettir. Hasta da olsa Roger Roger’dır. Bak Luffy bir gün aç kalınca kuruyor mesela yazık günah.

Zoro ile Wb’nim ne gibi bir alakası var. Ve sen hani Luffy için Roger övmüyordun? Yaaaa ben biliyorum senin içini Alpaaa. Bu kadar sıkı sarılma Roger’a bak adam hasta :D

Hadi buyur bu gece de dertleneceğiz belli oldu :/
Şimdi olayı açıklayayım. Luffy'i sevmeyen bir kitle var daha doğrusu bir azınlık. Amaç Luffy'nin alacağı ünvana pok atmak.:D Eee bu ünvana sahip olan Roger'ı bir şekilde yermek gerekiyor. Bunun için uygun kim var? Garp , WB ve son zamanlarda ortaya çıkan Xebec. Garp olmaz çünkü Luffy'nin dedesi, kaş yapalım derken göz çıkarmak olmaz. Geriye WB kalıyor. O yüzden Zoro fanlarının limanı diyorum.:D Çünkü o KK ünvanı bir şekilde , En iyi kılıçcı ünvanının arkasında kalmalı. Olay burda Luffy ve Zoro'ya bağlanıyor işte.:D O yüzden WB'ye bu kadar övgü. Aynı kitle WB ile Zoro'yu da birbirine benzetiyor. Şayet güçlü potansiyeli taşıyan kim varsa Zoro'da hep bir parça onlardan var ya zaten.:D

Nasıl yani Zoro dayanıklı mı? Hani bir tırpana gitmişti? Roger öveceğim diye benliğini kaybettin :D
Orada ince var ama sen anlamak için daha toy kalıyorsun.:D

WB'nin sağ kol olduğu hiç aklıma bile gelmiyor. :D Her karakterin, birden çok karakterle ortak noktaları olabiliyor ya. Benim WB övme sebebim, Roger ile denk gittiklerinin söylenmesi. Zoro'yla alakası yok. :D
Üstte gerekli açıklamaları yaptım.:D Hedefim de sen yoktun.:D

Şimdi olayı açıklayayım. Luffy'i sevmeyen bir kitle var daha doğrusu bir azınlık. Amaç Luffy'nin alacağı ünvana pok atmak.:D Eee bu ünvana sahip olan Roger'ı bir şekilde yermek gerekiyor. Bunun için uygun kim var? Garp , WB ve son zamanlarda ortaya çıkan Xebec. Garp olmaz çünkü Luffy'nin dedesi, kaş yapalım derken göz çıkarmak olmaz. Geriye WB kalıyor. O yüzden Zoro fanlarının limanı diyorum.:D Çünkü o KK ünvanı bir şekilde , En iyi kılıçcı ünvanının arkasında kalmalı. Olay burda Luffy ve Zoro'ya bağlanıyor işte.:D O yüzden WB'ye bu kadar övgü. Aynı kitle WB ile Zoro'yu da birbirine benzetiyor. Şayet güçlü potansiyeli taşıyan kim varsa Zoro'da hep bir parça onlardan var ya zaten.:D

Üstte gerekli açıklamaları yaptım.:D Hedefim de sen yoktun.:D
He, anladım. Şimdi ben hem Zoro fanı olup hem de WB sevdiğim için, ben de olaya dahilmişim gibi algılanmasın diye yazdım zaten. :D Geri kalanlar sizin aranızda.

Aşırı ince Alpa’cığım bir dahakine daha belirgin yap :D
:D

Üye silindi 1004

Beyazsakal falan hikaye arkadaşlar. Sanji ve Mihawk dururken başka karakter gömmeye lüzum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık