Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime de şu yumruğu çok güzel göstermişler şu seride bu kadar iyi yumruk atan yok. Gelişine vuruyor mecaz filan yok direk böyle yani.
Fena vuruyor. Luffy de öyle dededen toruna nesil bunlar. Lucci'nin yediği dayağı aylarca unutamadım mesela ben. Yazık günah. Şu Garp Wb gibi cinnet geçirerek Akainu'ya vursaydı kafatasını parça pinçik ederdi herhalde.

Fena vuruyor. Luffy de öyle dededen toruna nesil bunlar. Lucci'nin yediği dayağı aylarca unutamadım mesela ben. Yazık günah. Şu Garp Wb gibi cinnet geçirerek Akainu'ya vursaydı kafatasını parça pinçik ederdi herhalde.
Bir kere vurup bırakmazdı herhalde ölüsüne vurmaya devam ederdi. Şu adamın gatling yapmasını görmek isterim.

Bir kere vurup bırakmazdı herhalde ölüsüne vurmaya devam ederdi. Şu adamın gatling yapmasını görmek isterim.
Gatling gun dan çok şöyle düşünmüşümdür hep SF4 de Gouken'in bir bitirici hareketi vardı. Köpek gibi iki yumruk atıyor üçüncü yumrukla rakibin aklını alıp fişini çekiyordu. Az ama öz üç tane yumruk etkisini çok beğenmişimdir hep.

Gatling gun dan çok şöyle düşünmüşümdür hep SF4 de Gouken'in bir bitirici hareketi vardı. Köpek gibi iki yumruk atıyor üçüncü yumrukla rakibin aklını alıp fişini çekiyordu. Az ama öz üç tane yumruk etkisini çok beğenmişimdir hep.
Tam onu @İnari'ye yazıcaktım bir kaç saniye içerisin de 3-5 yumruk çok sağlam olur. Gatling'den kastım Luffy gibi değil de bu şekli daha çok yakışır Garp'a.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık