Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Kaydo'yu Rufi'yi öldürmediği andan itibaren savunmayı bıraktım. Zira Oda çok net bir şekilde " Luffy'nin zopasını da yedirdik, ark sonu misliyle ödettiricem bunu rahat olun gencolar" dediği için Kaydo da maalesef her ark gördüğümüz Boss'ların bir üst seviyesi gibi bir şey olacak ve en nihayetinde acı bir ölümle bizi terk ederse, belki değeri yeniden gözlerimde belirir.

Malum konular ancak o şekilde bir sonuca bağlanacağı için, maalesef beklemekten başka çaremiz yok. O yüzden, bekleyip göreceğiz.
meh

Yani direkt fire beam atmış. Yani doğru olmuş.
gördüğünü kopyalayamayan insanlar... alev atsa tepe yanardı yav. herif nokta atışı saldırı yapıyor gerzek toei nasıl abartsak diye uğraşıyor. hayır ağız açıklığını bile kopyalayamamışlar. herif ışın gibi kullanmak için ağzını kısıyor bu gerizekalılar ağzını açıyor ama yine de ışın çıkarıyor. inanılmaz ya.

Üye silindi 1004

meh

gördüğünü kopyalayamayan insanlar... alev atsa tepe yanardı yav. herif nokta atışı saldırı yapıyor gerzek toei nasıl abartsak diye uğraşıyor. hayır ağız açıklığını bile kopyalayamamışlar. herif ışın gibi kullanmak için ağzını kısıyor bu gerizekalılar ağzını açıyor ama yine de ışın çıkarıyor. inanılmaz ya.
Ya belki de ağzının açık olması teknik açıdan işlerine gelmiştir. Ağzını açması daha korkutucu bir imaj yaratmış. Zaten ejderha formunu gösterirken de gereksiz canavar filmi klişelerini kullanmışlar. Fakat anlamsız olmuş baya.

Kingi Queeni falan erkenden spoilerladilar, önümüzdeki bölüm Luffy binalara çıkmaya uğraşıyor tek tek. Yavaş ilerlee yine kıvrımlı Kaido bölümü ile

Önümüzdeki bölüm teki görsek güzel olurdu. Daha Speed Tama sahnesi derken onu yaparlar bi 5 dakika flashback

Ya belki de ağzının açık olması teknik açıdan işlerine gelmiştir. Ağzını açması daha korkutucu bir imaj yaratmış. Zaten ejderha formunu gösterirken de gereksiz canavar filmi klişelerini kullanmışlar. Fakat anlamsız olmuş baya.
teknik açıdan saçma işte. mesela tükürürken ağzın açık mı tükürürsün yoksa dar bi aralık bırakarak mı :s tükürmek için ağzını daraltıyorsun ki havayı iterken kullandığın tüm enerji salyayı ağızdan atabilsin. aynısı mesela jet motoru için de geçerli, roket motoru in de xd gjsmdbs yav irite oluyorum ben bu şirketin her çalışmasından pfff

:hhh:
Bu olsa şaşıran olur mu? Ben şaşırmam artık. Toei Effect. :hhh:
kaidou ah wah yapsa yanlışlıkla luffyi tekler yav attığı blast breath ile :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık