Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani diyorsun ki Garp bir eliyle Wb dövdü kemiklerini kırdı diğer eliyle de koca ana.Bir ona vurdu bir öbürüne.

O sırada da Roger kılıcını eline almış Kaido ve Xebec ile ilgileniyordu ikisini birden yere serdi.

Buna inanıyorsun o zaman o halde.Vallaha tebrikler.:alkis:

Hepsinin haşatı çıktı ama yakalanmadılar ve yonko oldular.Birde bu var. :D Neresinden tutsan elinde kalıyor.
Kaido ve Big Mom kolayca saf dışı kalmışlardır. Garp ve Roger vs Xebec ve WB olmuştur.

Yok komik olan Xebec vs Garp ve Roger olmasına he diyen adamların Garp vs Kaido ve WB olabileceğine imkansız gözle bakması.:D Tam bir çelişki.

@Yubashiri-sama

Galiba ona da bırakamadı.

O 4 vs 2 olayı saçmalık falan çıkmayacak bence.Kaido zaten miço komutan seviyesi bile etmeyecek seviyede muhtemelen orada ,Linlin'de Kaido'dan güçlü ama WB'den zayıf.WB desek adamda büyük ihtimal meyve bile yok.4v2 yenilmelerinde pek bir şey yok yani.

Zoro 3 tane kılıç kullanıyor kime yara bırakmış şu ana kadar? :D
Olayın aslı şu temel olarak.

Roger ile ölümüne dövüşüyorsan Roger ya seni öldürür yada yıllar boyu sızlatan yara verir kafam kadar.Shanks'e sızlandığı yara yani.

Roger 2 vs 4 muhabbetinde böyle bir yara vermediği ve öldürmediği için ciddi,ölümüne bir dövüş olmadığını çıkarıyorum.

Wb konusunda forumun bir ikiyüzlülüğünü açıklayacağım.Toplanın. @RedTeroR sen de gör.

Bizim forum Sengoku açıklama yapar 4 vs 2 oldu dediğinde ölümüne Wb gömer.Ancak aynı Sengoku

- Wb dünyayı yok edecek güce sahip

dediğinde duymamazlığa gelir ölüye yatar. :D Sengoku kim tadımız kaçmasın modunda biri ona mı güvenelim der.:hhh::hhh:Birde bu adam eski kurtlardan inanılmaz tecrübeli birisi olduğu halde.

Dünyayı yok edebilecek güçte birinin aynı bu seviyedeyken yanında 3 azmanla beraber 2 adama yenildiğine inanıyorlar ciddi ciddi.

Cidden 4 vs 2 sonuna dek Mf savaşı gibi bir dövüş olduğunu düşünmelerine ne desem bilemiyorum. :S
Forum direk u dönüşü yaptı,Wb'yi övenler yüceltenler şimdi biz önceden Wb fos demiştik diyorlar,çok sıkntılı bir durum.
Garp'a dünyanın lafını atanlar,Rocks olayından sonra Garp reyizdir,zirvedir diyorlar :D :D :D :D

Hancock abartılıyor ya. Senelerdir kılını bile oynatmadan takılıyor. En dandik savaş lordu için bile Beyazsakal'dan küskü yemiş diyorlar. Hancock kimden küskü yemiş? Ya da kime küskü atmış? Lordlar arasında hiçbir icraatı olmayan tek isim Hancock. Balon ötesi.
Bu Hancock'un sağ ve sol kolu 2 yıl önceki Luffy'ye kaybetti yahu.Doffy'nin bile sağ kolu olan Vergo PH'da milleti tokatlıyordu anca Law'a yenildi işte.Hancock'un Dof'dan bile güçlü çıkma ihtimali yoktur bana kalırsa.

Kaido ve Big Mom kolayca saf dışı kalmışlardır. Garp ve Roger vs Xebec ve WB olmuştur.

Yok komik olan Xebec vs Garp ve Roger olmasına he diyen adamların Garp vs Kaido ve WB olabileceğine imkansız gözle bakması.:D Tam bir çelişki.

@Yubashiri-sama

Galiba ona da bırakamadı.
Xebec ile 2 vs 1 atabilirler tabii he diyeceğiz.Çünkü bu adamı tanımıyoruz her seviyede olabilir bu adam İm-sama gibi.

Forum direk u dönüşü yaptı,Wb'yi övenler yüceltenler şimdi biz öncede Wb fos demiştik diyorlar,çok sıkntılı bir durum.

Forum u dönüşleriyle meşhurdur zaten. :/

Olayın aslı şu temel olarak.

Roger ile ölümüne dövüşüyorsan Roger ya seni öldürür yada yıllar boyu sızlatan yara verir kafam kadar.Shanks'e sızlandığı yara yani.

Roger 2 vs 4 muhabbetinde böyle bir yara vermediği ve öldürmediği için ciddi,ölümüne bir dövüş olmadığını çıkarıyorum.
Olayın sıkıntı tarafı şu. Senin ortaya koyduğun bir zorunluluk var. Ve bunu seriye de yedirmeye çalışıyorsun ama olmuyor. Sırf istediğin sonucu çıkarmak için böyle bir zorunluluk koşman da komik olan tarafı. Elimizde Zoro var. Bir sürü ölümüne dövüşe girdi. İz bıraktığı adam aklıma gelmiyor. Olayları kılıca yıkmaya çalıştığın an aklıma Zoro örneği geliyor. Onun dışında Roger'ın ana gücünün kılıç olduğu da belli değil. Nerden tutarsan tut faul.

MW ne zaman tutturmuş ki şimdi tuttursun. O kafasına göre yazıp öyle olduğuna inanıyor genelde. :D Çürük İp koklayıp geliyor buraya xd
Yok bu 4vs2 olayını hep düşünüyorum ben. 2vs1 de olabilir ama o şekilde de Roger'in itibarı zedeleniyor. Ya WB düşecek ya da Roger, ortasını bulması çok zor. :D

Olayın sıkıntı tarafı şu. Senin ortaya koyduğun bir zorunluluk var. Ve bunu seriye de yedirmeye çalışıyorsun ama olmuyor. Sırf istediğin sonucu çıkarmak için böyle bir zorunluluk koşman da komik olan tarafı. Elimizde Zoro var. Bir sürü ölümüne dövüşe girdi. İz bıraktığı adam aklıma gelmiyor. Olayları kılıca yıkmaya çalıştığın an aklıma Zoro örneği geliyor. Onun dışında Roger'ın ana gücünün kılıç olduğu da belli değil. Nerden tutarsan tut faul.
Birebir yapılan Roger vs Wb dövüşü o koca yarayla sonlandığı için böyle söylüyorum.Bu Roger deli manyağın tekiymiş tayfasına laf eden herkesi öldürüyormuş.Haliyle öldürmek istediği birisini de ağır yaralaması yara izi bırakması mantıklı.

Ha şu var.Rocks zamanında Wb çok zayıftır elinin tersiyle vurup bayıltmıştır diyorsan ona birşey diyemem.Ama bu seriyi tanıyorsak eğer imkansıza yakın olduğunu söyleyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık