Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger ile dövüşüyorsa evet.

Yaram sızlıyor Shanks dediği yarayı Roger vermiş.Oden ile karşılaştıktan daha sonrasında.

Peki ondan önce beyazsakalı döven Roger niye şu 3 yaradan bir tanesini vermemiş ?

Kılıç kullanan adam bu her yerde elinde kılıcı.
Demek ki orada kafasına Garp vurmuş illa Roger'ın yenmiş olması gerekmiyor. Roger yenmiş olsa bile yara bırakmış olması da gerekmiyor. Bu sadece senin ortaya koymuş olduğun bir zorunluluk.

''Yara bırakmadan yenemezsin.''

Millennium Wizard

Vallaha bu kadar olmaz diyorduk ama oluyormuş.

Hükumet Mihawk'ı yakalamak için de 3-5 tane gemi gönderiyor, Weevil'ın etrafını sümüklü askerlerle çeviriyor. Hükumet bunların gücünü bildiği için mi bu güçleri gönderiyor da Coby'yi referans alarak Hancock'a değer biçiliyor ?
Mihawk'ın peşine sadece dandik denizcilerin mi gittiğini düşünüyorsun.Garanti bir şekilde amiral yollanıyordur bana kalırsa Mihawk için.Coby ise Hancock'u yakalasın diye gönderiliyor.Ya Coby gereğinden fazla güçlendi ya da Hancock zayıf.Ki zaten Fuji vs Greenbull devrimci komutanlarıyla kapışmıştı.Fuji'nin kafası falan sargılıydı hatta.Direk olarak Mihawk,Weevil'a amirallerin yollanmaması bu şekilde de açıklanabilir.

Üye silindi 1004

Mihawk'ın peşine sadece dandik denizcilerin mi gittiğini düşünüyorsun.Garanti bir şekilde amiral yollanıyordur bana kalırsa Mihawk için.Coby ise Hancock'u yakalasın diye gönderiliyor.Ya Coby gereğinden fazla güçlendi ya da Hancock zayıf.Ki zaten Fuji vs Greenbull devrimci komutanlarıyla kapışmıştı.Fuji'nin kafası falan sargılıydı hatta.Direk olarak Mihawk,Weevil'a amirallerin yollanmaması bu şekilde de açıklanabilir.
Coby kahraman unvanı almış Garp'ın yolundan gidiyor. Üstüne savaş alanındaki tüm yaşam ve ölümü aynı anda hissedebiliyordu reis. Hancock'a fazla bile gelebilir. Hancock Lord olduğundan beri yan gelip yatıyor.

O mantık bu mantığı yok, Roger görünürde tayfası bile yokken tek başına Rocks tayfasını durdurmaya gidiyor aynı şekilde Garp'ta görünürde elle tutulur başka bir adam yokken tek başına Rocks'ı durdurmaya gidiyor. İkisi raslantı sonucu karşılaşıyor ve düşman ortak olduğu için beraber dalıyorlar.:D Artık buradan nasıl bir sonuç çıkarırsınız bilmiyorum ama iyi kıvırmanız gerekecek.:D Asena'ya rakip çıkmayın tek isteğim bu.
Senaryo şu şekilde olabilir reis.

Xebec Kutsal inekleri sıkıştırmıştır. Kutsallar yardım ister. Garp ise zaten Xebec'i arar gücünü test etmek için ve olaya en yakın kişidir yardıma gitmek durumunda ucunda kutsallar olsa dahi. Roger'da Xebec'in peşindedir. İkisi de Xebec'i hedeflediği için Kutsallar işin bahanesi olmuştur.

Demek ki orada kafasına Garp vurmuş illa Roger'ın yenmiş olması gerekmiyor. Roger yenmiş olsa bile yara bırakmış olması da gerekmiyor. Bu sadece senin ortaya koymuş olduğun bir zorunluluk.

''Yara bırakmadan yenemezsin.''

Millennium Wizard

Vallaha bu kadar olmaz diyorduk ama oluyormuş.

Yani diyorsun ki Garp bir eliyle Wb dövdü kemiklerini kırdı diğer eliyle de koca ana.Bir ona vurdu bir öbürüne.

O sırada da Roger kılıcını eline almış Kaido ve Xebec ile ilgileniyordu ikisini birden yere serdi.

Buna inanıyorsun o zaman o halde.Vallaha tebrikler.:alkis:

Hepsinin haşatı çıktı ama yakalanmadılar ve yonko oldular.Birde bu var. :D Neresinden tutsan elinde kalıyor.

Coby kahraman unvanı almış Garp'ın yolundan gidiyor. Üstüne savaş alanındaki tüm yaşam ve ölümü aynı anda hissedebiliyordu reis. Hancock'a fazla bile gelebilir. Hancock Lord olduğundan beri yan gelip yatıyor.
Coby Hancock'u yenebilir zaten ona bir şey demiyorum.Benim demek istediğim Hancock o kadar güçlüyse komutan seviyesi hatta sağ kol seviyesi birisiyse neden yakalanması için Coby görevlendirilsin.Coby'nin sağ kol ya da 2.adam gücünde olabilme ihtimali komik bile değil çünkü.

Üye silindi 1004

Yani diyorsun ki Garp bir eliyle Wb dövdü kemiklerini kırdı diğer eliyle de koca ana.Bir ona vurdu bir öbürüne.

O sırada da Roger kılıcını eline almış Kaido ve Xebec ile ilgileniyordu ikisini birden yere serdi.

Buna inanıyorsun o zaman o halde.Vallaha tebrikler.:alkis:
Bana çok mümkün geldi. Daha geçen diyordu Garp güç ve şöhret delisi diye. Tam dediğine yakışacak bir hareket :hhh:

Üye silindi 1004

Coby Hancock'u yenebilir zaten ona bir şey demiyorum.Benim demek istediğim Hancock o kadar güçlüyse komutan seviyesi hatta sağ kol seviyesi birisiyse neden yakalanması için Coby görevlendirilsin.Coby'nin sağ kol ya da 2.adam gücünde olabilme ihtimali komik bile değil çünkü.
Hancock abartılıyor ya. Senelerdir kılını bile oynatmadan takılıyor. En dandik savaş lordu için bile Beyazsakal'dan küskü yemiş diyorlar. Hancock kimden küskü yemiş? Ya da kime küskü atmış? Lordlar arasında hiçbir icraatı olmayan tek isim Hancock. Balon ötesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık