Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Eric Cartman Reis ben sempatik değil miyim? Senden bu onayı almam lazım, lütfen. :fool:
Sen çok şeker bir şeysin.
Ben bırakırım. Beleş p-up'ı da kaptı ki hele. Eski günlerimde olsam her gün zan altında bırakırdım hem de. :/
O değilde enma konusunda Oden de böyle bir süreç geçirdi mi? Yoksa geçirdi de bunu çok genç yaşta mı yaptı? Eğer öyleyse yeter artık şu Oden hypelanması derim artık.

O değilde enma konusunda Oden de böyle bir süreç geçirdi mi? Yoksa geçirdi de bunu çok genç yaşta mı yaptı? Eğer öyleyse yeter artık şu Oden hypelanması derim artık.
Valla işin açığı Oden>Roger bile çıksa zerre hype yok bende. Götünde kurdeleli bir tip için o kadar çok gizem kastı ki mangaka soğudum resmen. Fb bölümlerini okumuyorum bile var sen hesap et.

Bir karakter için bu kadar çıldıranlar bana sempatik gelmek zorunda mı la ahahaha.

Bir de bana yazıyorlar. Bu kadar umrunuzda olacağını bilseydim yazmazdım. :D
Hacı benim yazdığımı ciddiye almana gerek yoktu ya, takıldım sadece.
Sadece sana değil, hiç kimseye sempatik gelme gibi bir amacım yok. Öyle bir algı olmasın diye yazıyorum yani. Gerçi senden başka kimse ciddiye almamıştır o yazdığımı. Koyduğum ifadeden belli. :D

Bir karakter için çıldıranlar, yazarak zan altında bıraktığın için cevap vereyim; kimin çılgın attığını ban geçmişlerine bakarak herkes görebilir. :sapkali:

Valla işin açığı Oden>Roger bile çıksa zerre hype yok bende. Götünde kurdeleli bir tip için o kadar çok gizem kastı ki mangaka soğudum resmen. Fb bölümlerini okumuyorum bile var sen hesap et.
Hakkını da veriyor manyağın ama. Son bölümü okudun mu? :s
Hacı benim yazdığımı ciddiye almana gerek yoktu ya, takıldım sadece.
Sadece sana değil, hiç kimseye sempatik gelme gibi bir amacım yok. Öyle bir algı olmasın diye yazıyorum yani. Gerçi senden başka kimse ciddiye almamıştır o yazdığımı. Koyduğum ifadeden belli. :D

Bir karakter için çıldıranlar, yazarak zan altında bıraktığın için cevap vereyim; kimin çılgın attığını ban geçmişlerine bakarak herkes görebilir. :sapkali:
Sen çok şeker bir şeysin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık