Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir. Viz çevirilerini bile rahatlıkla bulabiliyorsun artık. Manga okuyacak bir sürü kaynak ve site var, Jump bile bedavadan son bölümleri artık yayınlıyor. Elde etmesi basitleştiği için yönelimler de değişmiştir. Bide dijital satışlar dahil mi onu bilmiyorum. Onlara da bakmak gerek.

Neyse, Op için sıkıntı yok aslında. En azından tek sebebi serinin kendisi değildir.
Koca koca göğüsler de çizmek işe yaramıyor Oda komple açar mı acaba?

Forum bir karakter diğerinden güçlüdür kesin köpek çeker ona derken %100 haklı olduğunu sanıyor.Ama kazın ayağı aslında pek öyle değil.

Örnek olarak Crocodile Jozu'dan yediği darbe yüzünden hor görülür.Fakat Crocodile orada şöyle bir cümle kurar.

- Hızlı ve güçlü ( Fiziksel gücü kastediyor ) bana ters.

Yani bu adam beni aşar benden güçlü falan demiyor.Yetenekleri benim zayıf yanlarım demek istiyor.

Bunu seride çoğu karşılaşmaya uyarlayabilirsiniz.

Bir karakterin diğerinden güçlü olduğunu sadece fiziksel güç belirlemiyor yani.Oradan oraya uçurdu şunu yaptı vs diye.Crocodile bu konuda en belirgin örneklerden biri çünkü şaftını kaydırmış olsan bile yakaladığı zaman sağ eliyle dövüşü sonlandırabilir.Zaten Jozu dövüşü devam etse yakın mesafede Kuzan'ın meyve gücünü kullanmasına benzer bir şeyler deneyecek bir pozisyon alıyordu.

Forum bir karakter diğerinden güçlüdür kesin köpek çeker ona derken %100 haklı olduğunu sanıyor.Ama kazın ayağı aslında pek öyle değil.

Örnek olarak Crocodile Jozu'dan yediği darbe yüzünden hor görülür.Fakat Crocodile orada şöyle bir cümle kurar.

- Hızlı ve güçlü ( Fiziksel gücü kastediyor ) bana ters.

Yani bu adam beni aşar benden güçlü falan demiyor.Yetenekleri benim zayıf yanlarım demek istiyor.

Bunu seride çoğu karşılaşmaya uyarlayabilirsiniz.

Bir karakterin diğerinden güçlü olduğunu sadece fiziksel güç belirlemiyor yani.Oradan oraya uçurdu şunu yaptı vs diye.Crocodile bu konuda en belirgin örneklerden biri çünkü şaftını kaydırmış olsan bile yakaladığı zaman sağ eliyle dövüşü sonlandırabilir.Zaten Jozu dövüşü devam etse yakın mesafede Kuzan'ın meyve gücünü kullanmasına benzer bir şeyler deneyecek bir pozisyon alıyordu.
O cüssesine rağmen çok hızlı diyor. Güç gibi bir şey demiyor.

O cüssesine rağmen çok hızlı diyor. Güç gibi bir şey demiyor.
Cüsse de fiziksel özellik zaten kaba kuvvetle alakalı.Jozu buzdağı yerinden söküyor sadece cüsseye o tepkiyi vermiş olamaz yani.Aynı kapıya çıkıyor hemen hemen.Im-sama diye eğildikleri mesela savaşçıysa eğer cılız bir şey.Bu elemanın Garp gibi yumruk atmasını beklemek saçma.Yumruk yediğinde de çok etkilenebilir ama yine de çok güçlü çıkacak ne özel yeteneği varsa.

Cüsse de fiziksel özellik zaten kaba kuvvetle alakalı.Jozu buzdağı yerinden söküyor sadece cüsseye o tepkiyi vermiş olamaz yani.Aynı kapıya çıkıyor hemen hemen.Im-sama diye eğildikleri mesela savaşçıysa eğer cılız bir şey.Bu elemanın Garp gibi yumruk atmasını beklemek saçma.Yumruk yediğinde de çok etkilenebilir ama yine de çok güçlü çıkacak ne özel yeteneği varsa.
Reis sen niye her şeyi böyle büküyorsun çok merak ediyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık