Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro mu şizforen? Fuji’nin bile kesemediği kafesi kesmesini bekliyorsunuz ya neyse...
Fujitora'nın bir zorunluluğu yok kafesi yok etmesi için adam hatta kumar oynuyor istersen manga sayfasını atayım sana Fujitora'nın ne denli kafes'e yüklendiğinin birde Zoro'ların ne denli yüklendiğinin o kadar sükse lafı ettikten sonra kafesi itmesi hmm bilemedim.

Zamanında; ''Mihawk kendi gücünü kullanmamış olabilir, sadece Yoru'yu serbest bırakmış olma ihtimali var,'' dediğimizde dalga geçilirdi. Enma'dan sonra daha bir inanılır olmuştur herhalde. Tabii ki hala sadece bir ihtimal.

Üye silindi 1004

Fujitora'nın bir zorunluluğu yok kafesi yok etmesi için adam hatta kumar oynuyor istersen manga sayfasını atayım sana Fujitora'nın ne denli kafes'e yüklendiğinin birde Zoro'ların ne denli yüklendiğinin o kadar sükse lafı ettikten sonra kafesi itmesi hmm bilemedim.
Sanji’nin cılız tekmeleriyle ağzı yüzü dağılan Luffy’i savunmak da ne bileyim biraz şov. Zoro yese o tekmeleri kahkaha atar geçerdi.

Zamanında; ''Mihawk kendi gücünü kullanmamış olabilir, sadece Yoru'yu serbest bırakmış olma ihtimali var,'' dediğimizde dalga geçilirdi. Enma'dan sonra daha bir inanılır olmuştur herhalde. Tabii ki hala sadece bir ihtimal.
Ben kaç kere Kılıçları hafife almayın dedim.:D Mihawk Yorusuz o buz dağını o şekilde kesemezdi dedim.:D İnanmadınız..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık