Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Vergo’ya zaten jamble çakıyor hemde suratına ama yeterli değil herif demir kütle g5 başı.Smoker gibi güçlü koramiral yenemeyeceğini anlamış.Sanji gözlemde iyi daha iyi dövüş kabiliyeti vardı ama bushoshoku haki ve fizik olarak gerisindeydi.Yani duvara bile gömdü adam etkilenmiyor.Demek Luffy gibi tekkai kıracak vuruş gücü yoktu Sanjide rakiple kıyaslayınca.Vergo 6 stil biliyor ondan demir gibiydi aslında.2 yıl önceki Lucci’nin meyvesiz ama güncellenmiş haliydi full koka falan.Sanji mucize olmazsa alamazdı.

Sabo'ya söyleseydin o zaman reis meyveye gerek yok Sanji abisi öğretirdi ona ateşle nasıl oynayacağını. :D Ya da kage bunshin yapmak için Zoro'nun öğrencisi olsun. :D:D

Smoker'ı Smoker izin verdiği için paketledi kendisi diyor bu senin tarzın değil diye neden anlamak istemiyorsun. :D Sanji'de Vergo'nun o anlamsız ifadesinin şeklini değiştirirdi rahat ol sen. :D
@Millennium Wizard ne güzel açıklamış sen hala Smoker kendini paketletti diyorsun. Sırf Sanji’yi savunmak için Dof’un ikinci adamını boşa çıkartıyorsun. Sanji’nin hakisi yeter mi Vergo’yu aşmaya? Nasıl bir Sanji fanlığı bu? Vergo’yu yenen Sanji sana göre Law’ı da yener. Ama hepimiz biliyoruz Law, Sanji’ye tek atar.

@Jacques smoker baktı güç yetiremiyor uzayınca yenileceğini anladı ve dövüş stilini değiştirdi kalbi çaktırmadan almak için.Korsana bel bağladı koca Smoker bileği yeterli gelmeyince.Nasıl yenildiğinin önemi yok adam yenilgiyi kabullenmiş.
Gücü yetmiyor değil dövüş uzun süreceği için kalbi almak için açık veriyordu olay tamamen bu. Manga'da yazan şeyi de inkar etmeye başladınız. :D

Ya senin Sanji dediğin adam daha Vergo’yu yenemiyor. Vergo’yu yenemeyeceğini anlayınca topuklarını poposuna vurarak kaçıyor. Daha Vergo isimli çöpe iki eliyle doğrultamıyor. Zoro olsa orada Vergo’ya tek atmıştı. Hala Zoro’yla Sanji’yi kıyaslıyorsun. Ayrıca douriki farkı Kaku zoan meyve yemeden önceydi. Kaku o meyveyi yedikten sonra dourikisi katlandı.

Adam meyvesiz kurttan güçlüydü. Meyveyi yiyince kurdu da katlamıştır bi zahmet. Zoan gibi fiziksel güç arttıran bir meyve türü bu adamın dourikisini arttırmadı diyorsan bilemem tabi..
Douriki meyvesiz hesaplaniyor diye hatirliyorum, saf guc gibi.

Douriki meyvesiz hesaplaniyor diye hatirliyorum, saf guc gibi.
Jyabura diyorki '' Meyveyle seni geçerim '' . Yani meyveyle güçleri artıyor.

Ayrıca resmi çeviride '' Douriki = Power Level '' olarak geçiyor. Yani douriki = güç seviyesi idi.

Yani meyveyle beraber power levelleri artıyor karakterlerin.

Edit : Dourikiyi fiziksel güç veya saldırı gücü sanan kişiler var ondan yazdım bunu. Douriki geniş anlamı Power Level.

Sanji’yi harcardı o sıralar gibi.Ama şu an zoro ve sanji ikisi de power up aldı şimdi olmaz.
Gibi değil harcardı.

Sanji’yi harcardı. Zoro için en fazla üst düzey bir Mr.1 olurdu Vergo. Sanji, Vergo’yu indirir diyenler rüya görüyor. Dressrosa da Vergo olsaydı bizimkilerin aklını bile alırdı.
Zoronun en üstün özellikleri fiziksel gücü ve hakisi.Vergonun da öyle.Zoro çok kötü dayal yerdi.Miyamoto Musashi vs Sasaki Kojiro gibi olurdu.Bambu ile döverdi Vergo.

Jyabura diyorki '' Meyveyle seni geçerim '' . Yani meyveyle güçleri artıyor.

Ayrıca resmi çeviride '' Douriki = Power Level '' olarak geçiyor. Yani douriki = güç seviyesi idi.

Yani meyveyle beraber power levelleri artıyor karakterlerin.

Edit : Dourikiyi fiziksel güç veya saldırı gücü sanan kişiler var ondan yazdım bunu. Douriki geniş anlamı Power Level.
Meyve ile seni gecerim demesi, douriki ayri , bendede meyve oldugu icin aradaki farki meyve ile kapatip uste cikarim izlenimi verdi.
Bende senin gibi dusunuyordum, bir arkadas bana manga gorseli atmisti douriki ile alakali, gorunce ona hak vermistim. Eger bulursam sanada atarim.

Meyve ile seni gecerim demesi, douriki ayri , bendede meyve oldugu icin aradaki farki meyve ile kapatip uste cikarim izlenimi verdi.
Bende senin gibi dusunuyordum, bir arkadas bana manga gorseli atmisti douriki ile alakali, gorunce ona hak vermistim. Eger bulursam sanada atarim.
Ben atayım direk sadece fiziksel gücü temsil ettiği bir gerçek.

Gücü yetmiyor değil dövüş uzun süreceği için kalbi almak için açık veriyordu olay tamamen bu. Manga'da yazan şeyi de inkar etmeye başladınız. :D
Kısaltma için neden neydi gaz mıydı unuttum şimdi.Ama ne farkeder arkadaş Vergo daha full koka yapmadan çaresiz bıraktı dumanlıyı.Birde doffynin övdüğü formla üzerine yürüse Smoker kalır öylece.Law’un kestiğine bakmayın onlara kıyasla adam çok güçlü bir shichibukai ve hakiyi aşar aşmaz direk bölen meyvesi var.Yumruk yumruğa öyle kolay değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık