Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
He ya. İp dediğin şey organın görevini yapıyor falan.
Keşke bizimki o kadar prodüksiyona girip smile üreticiliği yapacağına organ ticareti yapsaymış.
Yumurtlayan tavuk gibi organ yumurtlayacak yetenek varmış adamda oturduğu yerden.
He ya senin dediğin ip televizyon görevi de yapmıyordu değil mi? :S

Dof ip değil "Sicim" meyvesi yedi.
Onun da anlamı "Sicim teorisi, parçacık fiziğinde, kuantum mekaniği ile Einstein'in genel görelilik kuramını birleştiren bir teori. "Sicim" adı, klasik yaklaşımda "sıfır boyutlu noktalar" şeklinde tarif edilen atomaltı parçacıkların, aslında "bir boyutlu ve ipliksi varlıklar" olabileceği varsayımına dayanır" şeklinde neyse...
Ben Dof tamamen öldü bitti Luffy geldi son vuruşu yaptı demiyorum ki. Yine savaşabilecek kadar gücü vardı, dediğim şey tam gücünde savaşmadığı.
Adam hemen kalkiyor yav yapabileceği tüm teknikleri yaptı ama yetersiz kaldı. Hani der ki "O saldıriyi yemeseydim şunu da yapabilirdim" fakat böyle bir sey de yok.

@Sir Crocodile
Senin ezik karakterinle bir tutma Dressrosa’nın gerçek kralını.Organlar parçalanmış yarı güçte bile kkgye kafa atarız sıkıntı yok.Öyle 2 damla kanla gatlinge yamulan adamlarla karıştırma. :)
Al işte durum bu sonra biz hater oluyoruz bu varken... :hhh:

Dof resmen Dressrosa'da mahvedildi hem kişilik olarak, hem güç bakımından. Bu adam iki yıl öncesinde başarılı bir Joker esinlenmesiydi derine indikçe basit bir boss olmaya başladı. Güç olarak da zaten öyle bir tanıtıldı ki net bir yorum yapmak imkansız. Sağ kol diyeni de var Snack etmez diyeni de.
Adam başına gelmeyen kalmıyor, ölümcül yaralar, uzun süre maruz kalınan büyük ataklar, her şeyini kaybetmesinin ve adada yalnızlaşmasının verdiği psikolojik çöküşler. Bu kadarına Kata maruz kalsa ağlamaya başlar, bunu ciddi diyorum, kaldıramaz. Ama Dof yine de savaşıyor her şeyiyle. Oda karakteri bozduğu, harcadığı halde Dof Oda'ya rağmen büyük iş başardı. Rahat sağ kol eder bence.

Onun da anlamı "Sicim teorisi, parçacık fiziğinde, kuantum mekaniği ile Einstein'in genel görelilik kuramını birleştiren bir teori. "Sicim" adı, klasik yaklaşımda "sıfır boyutlu noktalar" şeklinde tarif edilen atomaltı parçacıkların, aslında "bir boyutlu ve ipliksi varlıklar" olabileceği varsayımına dayanır" şeklinde neyse...

Adam hemen kalkiyor yav yapabileceği tüm teknikleri yaptı ama yetersiz kaldı. Hani der ki "O saldıriyi yemeseydim şunu da yapabilirdim" fakat böyle bir sey de yok.

Dostum madem her hasarı yenileyebiliyor KKG'de neden yamuldu? Onu da iyileştirseydi. Marco mu yav bu adam? :D

Beni bu hale sen getirdin. :D Az mı gömdün zamanında sırf karaktere kıl oluyorum diye.Aslında ben gerçek Croco fanlarından sayılırdım senin gibi sonradan görmedik.:p

Adam başına gelmeyen kalmıyor, ölümcül yaralar, uzun süre maruz kalınan büyük ataklar, her şeyini kaybetmesinin ve adada yalnızlaşmasının verdiği psikolojik çöküşler. Bu kadarına Kata maruz kalsa ağlamaya başlar, bunu ciddi diyorum, kaldıramaz. Ama Dof yine de savaşıyor her şeyiyle. Oda karakteri bozduğu, harcadığı halde Dof Oda'ya rağmen büyük iş başardı. Rahat sağ kol eder bence.
Ben de aşağı yukarı ikinci adam seviyesi filan görüyorum. Sağ kollardan iki tık geride bence. Diğer konularda katılıyorum ama G4 karşısında Oda o kadar aciz resmetti ki bütün bunlar solda sıfır kaldı insanların gözünde. O sebeple Dof kötü işlenmiş fakat alt yapısı sağlam güzel bir karakter.

Ya ama ben şimdi buna nasıl cevap vereyim. :hhh:

Diğer konularda geri bile olsa dayanıklılık + kral haki ve kafes gibi meyve kullanımlarıyla sağ kol eder.Zaten lakabı Joker.Kaido tayfasıyla bağlantılıysa bu adam Joker olarak hepsinin yerine geçebilmeli.King dahil buna.Ha tamam King kadar güçlü olmayabilir ama yerini doldurabileceği için lakabı Joker işte diye tahmin ediyorum.

Dostum madem her hasarı yenileyebiliyor KKG'de neden yamuldu? Onu da iyileştirseydi. Marco mu yav bu adam? :D
KKG sonrası bayılıyor adam ya. Tamam o meyve hemen full iyileştirmez fakat Dof da full zarar görmüyor iç organları. Adam kendi diyor müdahale ettiğini ilk yardımın bile tanimi belli adam saldiriyi yedi fakat "Durumunun daha kötüye gitmesini engelledi"

Beni bu hale sen getirdin. :D Az mı gömdün zamanında sırf karaktere kıl oluyorum diye.Aslında ben gerçek Croco fanlarından sayılırdım senin gibi sonradan görmedik.:p
Yav he he zamanında Dressrosa zamanı ne kadar boş şey varsa övdünüz soğuttunuz sonra ben mi kıl oluyor oldum? He he çok fanısın Croc'un adamın adı geçtiği yerde saçma sapan sebeplerler gömmeye başlıyorsun. Güldürme şimdi. :D

Ya ama ben şimdi buna nasıl cevap vereyim. :hhh:
Verme zaten gerek yok. :byee:

Doflamingo'dan sağ kol olmaz. Luffy 1 saniye daha G4'te kalabilse 10 dakkaya aradan çıkartılmış karakter olacaktı. Meyvesinin iyileştirme özelliğine rağmen basit bir dövüş çıkarmış.

Luffy yarı gelmiş hakisiyle bunun uyanış saldırılarını blokluyor. Dof'un balon olduğu Katakuri ile net ortaya çıkmıştır.

Üye silindi 1004

Yooo meyvesinin hakkını veriyor güzel işlendi ama "Yok kafese haki ekledi"
"Law'dan sonra % bu kadarina düştü"
"Doğuştan insan üstü" gibi onlarca alakasız ve abartılı yorumlara denk gelince, eleştirince balon demiş oluyoruz demek ki :D
Law'un atağının Doflamingo'ya hiçbir etkisi olmadı yani. Hm.
Law yüzünden Dof'un %95'i gitti diyenler varken bence hiçbir etkisi olmadı demek daha makul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık