Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Dof'un yediği dayağı, aldığı hasarı Kata yese, alsa diyemiyorum çünkü o kadar dayağı yemeye, hasarı almaya gücü yetmez. Dof gerçekten çok dayanıklı bir karakterdi.

One Piece o kadar güçlü bir evren değil. Superman filan mı bu adamlar iplikle zararı 0'a indirip gezsin. Hayır Enel'in ki gibi bir şey de değil. Bariz bir şey güçten düştüğü o ataktan sonra.
Bu adam kendine ilk yardımda bulunuyor yav. Onun bile anlamına bakılsa bunu tartışmaya gerek kalmayacak. Dof'un durumunun kötüye gittiği falan yok.

Tamam hasarı aldı ama meyvesiyle dikti. Yok meyvesi hücre yapmış, organ üretmiş falan meyveler seride neler yapmıyor. Organ yaratmasa bile organın işlevini görüyor demek ki o noktada.

Bu adam kendine ilk yardımda bulunuyor yav. Onun bile anlamına bakılsa bunu tartışmaya gerek kalmayacak. Dof'un durumunun kötüye gittiği falan yok.

Tamam hasarı aldı ama meyvesiyle dikti. Yok meyvesi hücre yapmış, organ üretmiş falan meyveler seride neler yapmıyor. Organ yaratmasa bile organın işlevini görüyor demek ki o noktada.
Ben Dof tamamen öldü bitti Luffy geldi son vuruşu yaptı demiyorum ki. Yine savaşabilecek kadar gücü vardı, dediğim şey tam gücünde savaşmadığı.

He ya. İp dediğin şey organın görevini yapıyor falan.
Keşke bizimki o kadar prodüksiyona girip smile üreticiliği yapacağına organ ticareti yapsaymış.
Yumurtlayan tavuk gibi organ yumurtlayacak yetenek varmış adamda oturduğu yerden.

Yalnız Dof'un yediği dayağı, aldığı hasarı Kata yese, alsa diyemiyorum çünkü o kadar dayağı yemeye, hasarı almaya gücü yetmez. Dof gerçekten çok dayanıklı bir karakterdi.
Dof resmen Dressrosa'da mahvedildi hem kişilik olarak, hem güç bakımından. Bu adam iki yıl öncesinde başarılı bir Joker esinlenmesiydi derine indikçe basit bir boss olmaya başladı. Güç olarak da zaten öyle bir tanıtıldı ki net bir yorum yapmak imkansız. Sağ kol diyeni de var Snack etmez diyeni de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık