Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-790-page-13.html

Dof 'one hit ko' diyor. Vallaha biz Dof'un yalancısıyık.

@Millennium Wizard
@Yubashiri-sama

Bu arada orjinal VIZ cevirisidir.
Yediği o kadar darbe ve handikap üstüne zaten tek saldırıda bitirdi işi Luffy.Bunu yeni birşey gibi neden sunduğunu anlayamadım.

Lakin senin ve forumun algıladığı şekilde farkı koyup direk tek atma olayı yok o kavram başka.Darbe bile almadan dövüş başlar başlamaz bitirmek oluyor forumdaki tek atma kavramı en son bildiğime göre böyleydi.

O değil de 2 saniye önce gülerek Luffy'e artistlik yaparken Luffy'nin kolunu şişirdiğini görünce yüzü değişen Dof'a çok güldüm gene lan. Belli ki mal bir adam değilsin Luffy'nin gücünün farkındasın niye kibrinin esiri oluyorsun ki yalandan *******.

O değil de 2 saniye önce gülerek Luffy'e artistlik yaparken Luffy'nin kolunu şişirdiğini görünce yüzü değişen Dof'a çok güldüm gene lan. Belli ki mal bir adam değilsin Luffy'nin gücünün farkındasın niye kibrinin esiri oluyorsun ki yalandan *******.
Saldırının geldiğini k.hakiyle farketmesini öyle çiziyor Oda.Hawk gatling atarken de aynı şekilde çizmişti ciddi yüz ifadesiyle.Bu kez sıyrılamadı tabii çok yakından geldiği için ve ağı deldiğinden dolayı o bakışı attı muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık