Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ihtimal yok değil ama bunların bedenlerini elde edebilen bir adam niye Luffy'nin gölgesini Oars'a verdi o biraz düşündürdü. Yani Oars bu karakterlerden daha mı güçlüydü?
Zirve hali daha güçlü olabilir. Sonuçta en güçlü ırkın "şeytan" olarak anılan bir savaşçısı Oars. Zombisinden milyon kat daha güçlüdür.

Zirve hali daha güçlü olabilir. Sonuçta en güçlü ırkın "şeytan" olarak anılan bir savaşçısı Oars. Zombisinden milyon kat daha güçlüdür.
Neden olmasın ?
Olamaz demiyorum ama bence değildir gibi geliyor sonuçta bu korsanlar bir noktada Kaido,BM, WB ile beraber anılıyor o kadar güçlü olmasalarda. Oars temel de güçlü, dayanıklı ama belli noktalarda zayıf(zeka) bir karakter. Bununla beraber Kaptan John gibi biri o noktada ön plana bile çıkartilmadı fazla. Şimdi ise yan yana anıldığı isimler ortada.

Luffy - Hancock
Zoro - Hiyori
Sanji - Puding
Usopp - Kaya
Chopper - Milky
Robin - Law

desek geriye Brook-Franky-Nami kalıyor. Hani Nami neyse de Brook ile Franky'nin kısmetleri nasıl olur acaba. :hhh::hhh::hhh:
Kureha'nın başı bağlı. Vegapunk, dünya hükümeti ile bağını keser kesmez alıp kaçacak yollarını gözleyen yarini. :utaniyorum:
Öyleyse ikinci hedef Shakyu. Hem bir iki elektriklenmeleri olmuştu Sabaody'de. :utaniyorum:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık