Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sarı Maymun gelip delse ikisini daha iyi değil mi yaw? Ama işte bırakmıyorlar.
Kizaru gelse anayı çocukluğundaki o mutlu mesut anlara döndürecek ama bir salmıyor ki nalet mangakamız.Akainu kadar büyük delik açamıyor diye mi bunlar yani !?

Nasılsa Wano dış Dünya'ya kapalı bir yer Teach'in haberi olmadan bir yardım gelse fena olmaz üstelik iki eşit güçte adamın birbiri ile çarpışması onu daha da güçlendirmiştir.
Aokiji güçlenmiştir zaten.Hep bahsettiğimiz kendine yakın güçte adamlar ile dövüşe dövüşe güçlenme mevzusu Aokijiye de işlemiştir ama sanmıyorum ortaya çıkartacağını.Olur da Teach falan gelirse de kendi tarafında dövüşecektir.Sword muhtemelen Aokijinin yönettiği bir örgüt.

Ya Kid adama demir çelik atsa, Kid'i geç Erdemir fabrikaları sevkiyatı Kaido'nun kafasına yapsa nolacak? Bildiğin etkisiz elemanlar yahu.
En çok konuşulan senaryo ya Nova'ların indirmesi, ama Oda tercih etmeyecek. Hiç kestiremiyorum ne olacağını.

Kizaru gelse anayı çocukluğundaki o mutlu mesut anlara döndürecek ama bir salmıyor ki nalet mangakamız.Akainu kadar büyük delik açamıyor diye mi bunlar yani !?
Sakazuki imkan vermiyor, adama imkan verse Ana + Kaido'nun kafasını serecek önüne. Ama işte...

Aokiji güçlenmiştir zaten.Hep bahsettiğimiz kendine yakın güçte adamlar ile dövüşe dövüşe güçlenme mevzusu Aokijiye de işlemiştir ama sanmıyorum ortaya çıkartacağını.Olur da Teach falan gelirse de kendi tarafında dövüşecektir.Sword muhtemelen Aokijinin yönettiği bir örgüt.
Ana Kizaru'yu tokat manyağı yapar.

Hayır çelikti. Altından zırh olmaz zaten, mukavva koysan daha etkili olabilir :D

Luffy Rayleigh ile de çalıştı. Düz yumruklarının güçlenmemesinin imkanı yok bana kalırsa. Bu iki yılda güçlenmemişse daha da güçlenmez senin mantıkla?
Ben altın alaşımlı diye hatırlıyorum ama...

Rayleigh ile hakinin temellerini öğrenmek üzerine çalışıyor. Hatta G4 olayında Ray "bu bedenine daha çok yük bindirmeyecek mi?" tarzında sohbet ediyorlar yani antreman daha çok hakinin temelleri üzerinden ilerliyor. Luffy'nin düz yumrukları hiç gelişmedi demiyorum ama hiç gelişmemiş gibi çiziliyor daha doğrusu çizilmiyor en küçük zorlukta bile hemen g2 vb. geçiş yapılıyor. Yani bu durumda gelişti demek mangaya göre pek mümkün değil şuan ki Udon olayından sonra bu rahatlık ile söylenir orası ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık