Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jaguar D Saul, en güçlü ırk Elbaftan. Rütbedaşı Aokijiden tek yedi. Dünyanın en güçlüsü olmuyorlar otomatik

Önemli tabi ki. Şu seride en önemli şeylerden birisidir. D. Law'lardan onlardan birisi.

Rosa'ya göre konuşmanız sizin hatanız. Zoro'ya bir şey olunca hikaye gereği demesini biliyorsunuz. Luffy varken Law ne yapacaktı.

E.Oda'nın hatasını Law'a kesmeniz saçmalık.
Rosa ile? Ne alaka? Zoro ile ne alaka? Luffy tabi ki her karakter daha fazla öne çıkacak bunda sorun yok. Law'ın çok önemli olup, olmasının onla ilgisi yok.

Her D önemli değil işte. Beklenen bir tane D var o önemli. :/ Law en fazla destek olacak son savaşta. Hikaye açısından önemli bir yer teşkil etmiyor. Ne gibi bir yeri olacak merak ediyorum. Law'ın D olması çok değiştirdi sanki şu anki süreci. :/ Olmasa çok şey fark edecekti. :/

Bir zahmet tayfa Law'dan daha önemli diyebilelim. :/

Hahaha. Kimse kusura bakmasın ama Law'ın D olması aşırı önemli değil. Hele Karasakal ve Luffy ile karşılaştırmak komik. En fazla Jaguar D Saul olur.

Neyse zamanında Luffy'den bile güçlüydü bu Law... Sonu malum. Şimdi de tayfadakiler önemli görürmesi tuhaf geliyor. Tayfa bu kadar değer kaybetti demek.
D. olduğu için değil Law olduğu için önemli bu adam. Öyle ya da böyle Punk hazard'dan beri tayfayla iş birliği içinde. Bu süreçte çoğu tayfa üyesinden de fazla yer edindi. Trio hariç diyebiliriz.

Güç konusunda da sana katılamıyorum. Law güçlü işte. Buna çok da zahmet etmiyor Oda. Ama okuyucunum Law'ı daha bir göz ardı etme eğiliminde olduğunu düşnüyorum senin aksine.

Şu seride millet Sanji ve Zoro'ya iki komutanı aldırıp Law'a meyvesini kullansın ölsün gözüyle bakıyor. Ya da Luffy ile Kid dövüşürken ilk o bertaraf olsun yenilsin.

Halbuki Ph ve Dressrosa'da bu ikili toplamda Law kadar iş görmedi.

Şimdi geçmişi açıklandı diye önem yitirmiş olabilir amagüç başka bir şey.

D. olduğu için değil Law olduğu için önemli bu adam. Öyle ya da böyle Punk hazard'dan beri tayfayla iş birliği içinde. Bu süreçte çoğu tayfa üyesinden de fazla yer edindi. Trio hariç diyebiliriz.

Güç konusunda da sana katılamıyorum. Law güçlü işte. Buna çok da zahmet etmiyor Oda. Ama okuyucunum Law'ı daha bir göz ardı etme eğiliminde olduğunu düşnüyorum senin aksine.

Şu seride millet Sanji ve Zoro'ya iki komutanı aldırıp Law'a meyvesini kullansın ölsün gözüyle bakıyor. Ya da Luffy ile Kid dövüşürken ilk o bertaraf olsun yenilsin.

Halbuki Ph ve Dressrosa'da bu ikili toplamda Law kadar iş görmedi.

Şimdi geçmişi açıklandı diye önem yitirmiş olabilir amagüç başka bir şey.

Güçsüz demedim zaten. Bu gücün D ile bağlantısına karşıyım. Her D güçlü olmuyor. Bak @Aiden anlamış. Verdiği örnek doğru.

Güçsüz demedim zaten. Bu gücün D ile bağlantısına karşıyım. Her D güçlü olmuyor. Bak @Aiden anlamış. Verdiği örnek doğru.
Ben de sadece güç demiyorum. Ama giç de bir kriterdir önem konusunda. Bizim tayfanın en önemlileri aynı zamanda en güçlüleridir.

Diğer yandan hikayeye katkı anlamında da bir şey yazmamışım sanırım ilk yorumda. Law şu an bile tayfadaki üyelerin çoğundan daha fazla yer edindi. Franky, Usopp, Nami, Robin , Chopper ve Brook. Yani trio hariç.

Ben de sadece güç demiyorum. Ama giç de bir kriterdir önem konusunda. Bizim tayfanın en önemlileri aynı zamanda en güçlüleridir.

Diğer yandan hikayeye katkı anlamında da bir şey yazmamışım sanırım ilk yorumda. Law şu an bile tayfadaki üyelerin çoğundan daha fazla yer edindi. Franky, Usopp, Nami, Robin , Chopper ve Brook. Yani trio hariç.
Nami'den çok mu? Dressrosa dışında nerede edindi? Punk Hazard'ta hepsi yer edindi baya. Zou desek Nami öndeydi. Nami hikaye olarak monter trio'dan bile gayet fazla yer ediniyor. Oda bir şekilde öne çıkartıyor onu.

Diğerlerine gelirsek koca seride 2 arc mı ne öne çıkmıştır. Ben genele bakıyorum. Serinin sonunu düşünüyorum. Neyse, daha önce de yazdığım gibi kişisel bir şey.

Beklediğin güç seviyesine bağlı. Bana bir D söyle denizci, korsan ya da devrimci olup önemli bir güç öğesi olmayan ya da mertebeye ulaşamayan.

Serinin güç olarak zirve isimlerine bakıyoruz 3/4 ü D. Süper Novalara bakıyoruz en az ikisi D. 5 Yonkou'nun 3'ü D. Korsanlar Kralı D. Denizci Kahramanı D. Devrimcilerin lideri D. elini sallasan D. ye çarpıyor mübarek. Her D. güçlü değildir tezini desteklemek için öne sürdüğünüz adam bile koramiral. D. ler bariz güçlü insanlar. Diğer insanların bunlardan daha güçlü olması bu adamların önemli seviyede güçlü olduklarını ve güç sıralaması yaptığında koltukların çoğunu doldurdukları gerçeğini değiştiren bir şey değildir.

Beklediğin güç seviyesine bağlı. Bana bir D söyle denizci, korsan ya da devrimci olup önemli bir güç öğesi olmayan ya da mertebeye ulaşamayan.

Serinin güç olarak zirve isimlerine bakıyoruz 3/4 ü D. Süper Novalara bakıyoruz en az ikisi D. 5 Yonkou'nun 3'ü D. Korsanlar Kralı D. Denizci Kahramanı D. Devrimcilerin lideri D. elini sallasan D. ye çarpıyor mübarek. Her D. güçlü değildir tezini desteklemek için öne sürdüğünüz adam bile koramiral. D. ler bariz güçlü insanlar. Diğer insanların bunlardan daha güçlü olması bu adamların önemli seviyede güçlü olduklarını ve güç sıralaması yaptığında koltukların çoğunu doldurdukları gerçeğini değiştiren bir şey değildir.
Tamam Law'ın annesi veya babası, ve kız kardeşi de D. Ace'ın anası da D... Ancak güçlüler mi? Veyahut D diye birisi otomatikman serinin zirvesine mi çıkıyor? D olması bir potansiyel gösterir. Ancak sırf D diye Law gibi birisi zirveye çıkacak değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık