Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek ki tekniği öğrenmesi için güçlü rakiplerle hayati dövüşler yapması gerekmiyor. :bilmem:
Bir düşün istersen Luffy'nin bu hakiyi öğrenerek eğitimden çıktığını sence diğer dövüşlerinde bu kadar zorlanır mıydı? Rayleigh
temel hakileri öğretti sadece kalan zamanında hayli hayli öğretebilirdi bunu öğrenmesi için tabi ki güçlü rakibe ihtiyaç olmayacak. Aynı şekilde gözlem hakisini de üzerine giderek 2 yıllık eğitim de ilerletebilirdi sorun güçlü rakipler değil bunu ustasının böyle yoldan öğrenmesini istemesi.

Bir düşün istersen Luffy'nin bu hakiyi öğrenerek eğitimden çıktığını sence diğer dövüşlerinde bu kadar zorlanır mıydı? Rayleigh
temel hakileri öğretti sadece kalan zamanında hayli hayli öğretebilirdi bunu öğrenmesi için tabi ki güçlü rakibe ihtiyaç olmayacak. Aynı şekilde gözlem hakisini de üzerine giderek 2 yıllık eğitim de ilerletebilirdi sorun güçlü rakipler değil bunu ustasının böyle yoldan öğrenmesini istemesi.
Valla o zaman ne yarım günde geleceği görme yeteneği kazanacaktı ne de bir haftada bu tekniği öğrenecekti. :artiz:

O değil de spoiler yüzünden aklıma geldi, bu Kizaru ne kadar abartılıyor ya :S Hani bi de bırakın ben gideyim Wano'ya blöfünden sonra... Ya abi sen kimsin, elini sallasan Amiral seviyesi adamlara çarpan Wano'da napacaksın??? Daha ihtiyarın tekini yenemiyorsun :S Ray denen paslanmış kk eskisini indiremeyen adam bırakın Wano'ya ben gideyim diyor insanlar da gaza geliyor, cidden ilginç ya.

ya da tüm power upların aynı anda verilmek istenmemesi, o zaman seride karşısına çıkan herkesi ezip direk en tepeye yürümesi gerekirdi.

Bu daha çok Luffy'in çapsızlığı bence. Sentoumaru yapıyordu Sentoumaru!!

Rayleigh 'den hoca olmaz. Güya 1.5 yılda temelleri kurmuştu. Son 6 ay ne ..k yemeye gittin? Reyiz Luffy kendi kendine eksikliğini anladı üstüne düştü ve öğrendi.

Bu arada Sentamaru'nun yaptığı teknik Luffy'nin yaptığı değil. Hyo Amca'nın dediğine göre Luffy'nin şu an yaptığı daha da üst bir teknik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık