Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu seride aklını yitirmediğine şaştığım 3 karakterden biridir Law.
O kadar şeye rağmen hala aklı yerindeyse iradesinden dolayıdır.
Bence Law'u fazla küçümsüyorsun.
Küçümsemiyorum. Orada tabi ki abartma yaptım. Ancak Coby bana göre daha azimli birisi.

Bu arada aklı pek yerinde denemez Law için. :bilmem: Kafası iyi çalışıyor sadece. Normal birisi değil yoksa. Xd

Küçümsemiyorum. Orada tabi ki abartma yaptım. Ancak Coby bana göre daha azimli birisi.

Bu arada aklı pek yerinde denemez Law için. :bilmem: Kafası iyi çalışıyor sadece. Normal birisi değil yoksa. Xd
:hhh:
Bulduğun her fırsatta ne güzel gömüyorsun adamı.:fool:

Hani tek kriterin Doflamingo olayıysa bence o olmasın. Zaten en başından belliydi Law'un Doflamingo'yu indiren adam olmayacağı. Arc bosslarını hep Luffy alır. Oda bir şekilde (ciddi şekilde saçmalayarak) Law'u kısarak aradan çıkardı.
Wano'dan sonra, tayfadan ayrılıp yolunda esas karakter baskısından kurtulmuş şekilde ilerlemeye devam ettiğini göreceğimize eminim. O zaman daha iyi şeyler görürüz. :good:

Normal birisi olmadığı konusuna ise ne diyebilirim ki... Haklısın.
Onca şeyden sonra olabileceğinin en iyisi olmuş bence.:bilmem:

Coby = geleceğin Garp'ı. KK rakibi, ayrıca sıradaki amiral.
Luffy'de geleceğin korsanlar kralı,en güçlü olacak kişi şu an o seviyede mi peki ? Değil.

Forum henüz bu gerçeklere hazır değil.:D
Hancock sanıldığı kadar güçlü olmayabilir.
Ben o kadar güçlü çıkacağını gram düşünmüyorum zaten.Doffy,Cracker,Smoothie gibi kişiler aklını alır Hancock'un bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık