Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Dof gibi bir lüks ve gösteriş sevdalısını Cora nasıl düzeltsin? Herif "babacım kölelerimizi özledim babacım" diye geziyor bacak kadarken. Şimdi hakkını yememek lazım diğer ejderler boş boşken sömürüyor. Dof sil baştan kasmış hakkıdır.

Yanılıyorsun o zamanlar daha hükümet bağlantıları yok Doflamingo için ne kayırması.Henüz shichibukai olamamış durumda kuramamış daha ortamı.Sürekli denizcilerden kaçıp duruyor aile ve adama bildiklerinden dolayı suikast düzenlemeye çalışıp duruyorlar.Sürekli denizcilerden kaçmasının sebeplerinden biri de bir hainin gizlice yerlerini söylemesi sürekli. :)
O zaman niye denizciler içeri adam sokmuş ? Franky'nin dandik şehrine adam sokmaya uğraşacaklarına sağlamından bir CP0 üyesi sızdırıp meyveyi çat diye garanti altına alsalardı.

Hater degilim gercekler bunlar. Gercekleri inkar edip fanliga vuracaksan senin bilebilecegin bir is. Sayet subjektif yorum atarak fazla gecerli bir arguman olmuyor
:hoo:
Olmayan şeye "gerçekler" diyorsun. Hani subjektiflik bile değil yani bu.

Kör Fahrettin dayıyı millet hype yapsın diye filmlerde ve mangada hiç ediyorlar.
Neyse itibarını toparlama vakti.

Kör Fahrettin dayının Akainu’ya ayarı

Amiral Green Bull’a ayarı

Yine Akainu’ya ayarı
Bak şimdi dikkatimi çekti. Çevirmen hatası mı, Oda hatası mı yoksa bir anlamı mı var bilmiyorum ama Akainu, Luffy ve Law'dan bahsederken Luffy için lakabını, Law içinse ilk ismini kullanıyor, soyadı bile değil yani.

Niye acaba?

:hoo:
Olmayan şeye "gerçekler" diyorsun. Hani subjektiflik bile değil yani bu.

Bak şimdi dikkatimi çekti. Çevirmen hatası mı, Oda hatası mı yoksa bir anlamı mı var bilmiyorum ama Akainu, Luffy ve Law'dan bahsederken Luffy için lakabını, Law içinse ilk ismini kullanıyor, soyadı bile değil yani.

Niye acaba?
Hain olmadigini kanitla bakalim bay Law fani?

Dof gibi bir lüks ve gösteriş sevdalısını Cora nasıl düzeltsin? Herif "babacım kölelerimizi özledim babacım" diye geziyor bacak kadarken. Şimdi hakkını yememek lazım diğer ejderler boş boşken sömürüyor. Dof sil baştan kasmış hakkıdır.

O zaman niye denizciler içeri adam sokmuş ? Franky'nin dandik şehrine adam sokmaya uğraşacaklarına sağlamından bir CP0 üyesi sızdırıp meyveyi çat diye garanti altına alsalardı.
Başka çareleri yok çünkü.Aileye öyle kolay güvenilip de adam alınmıyor.Bellamy bir taraflarını yırttı gayet de Buffalodan falan güçlüydü ama alınmadı.Güven vermiyor demek farklı kriterler var.Kendini bize yamamaya çalıştın diyorlardı zaten bellamy için.O sebeple aile ancak ailden birinin hatta belki de sadece Doflamingo ile kan bağı olan birine güvenir.Bu yüzden denizciler corayı seçtiler adamın aklına girdiler ihanet etmesi için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık