Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz yapacak bişey yok, ana karakter sayesinde seride yüzünü bol bol gördük. Keza karakterini de bu sürede bolca işledi. Luffy ile dövüşürken aynı anda onun gelişimini bile yorumlattı adama iç sesiyle. Normalde gayet sakin, fakat kibirli hareketlerine bile dövüşün devri yükseldikçr evrim geçirtti ve coşkulu bi karaktere çevirdi herifi. Dövüş içinde bu kadar şey çizince kitlesi arttı, çünkü bi yandan seriyi okuyanların çoğu Luffy'nin gücü onaylanmış bi rakibi tarafından yüceltilmesine de tav. Sevilmesi için çok etken var. Kaçınılmaz.
Öyle de, ne bileyim bazı karakterlere ben duygusal yaklaşıyorum. Shanks'ın, Luffy için yaptıkları falan... öyle bir arclık karaktere geçilmesi üzdü. :/ Ancak yazdıkların doğru. Güzel yorumlamışsın.
Lawu aldı o bana yeter :ehe:
Law lobisi çökecek üstüne. :p Madem buraya kadar geldi, Sanji'yi de geçsin madem. :D

Katakuri'den ziyade Zoro'nun orada ne işi var ya Sanji gibi bir karakter dururken..... Galaksi şekilci olmuş...................
@Eric Cartman şükür kapatılıyor site.
Bizim forum tümüne değilde çoğunluğa yaydığında daha tutarlı bir site bence. Yabancı forum güzellemelerine raslıyorum bazen burada. Yabancı diye daha tutarlı konuşuyorlardır, bazı konularda daha isabetli tahmin yapıyorlardır gibi bir algı var sanırım.

Sanji Luffy, Zoro kadar oy almaz bence ama 3. sırayı da kaptırmamalı.

Law ve Katakuri birden sevildi. :/ Bunları seven kitle zamanında Hitsugaya ve Tobirama gibi karakterleri de aniden sevip, gereğinden fazla değer verdiler. :/
Nesi varmış Tobiramanin. :artiz: Uchiha tutumu ve zekası bağladı beni ona. Narutonun seri boyu yapabildiği 2 teknikten birinin mucidi, 4. Hokage Ve Hokage adayının en büyük tekniklerinin mucidi. Ötekini tanımıyorum

Law ile kıyas edilmemeli

Nesi varmış Tobiramanin. :artiz: Uchiha tutumu ve zekası bağladı beni ona. Narutonun seri boyu yapabildiği 2 teknikten birinin mucidi, 4. Hokage Ve Hokage adayının en büyük tekniklerinin mucidi. Ötekini tanımıyorum

Law ile kıyas edilmemeli
İyi zaten. :D Katakuri için onu verdim, Law için Hitsugaya örneği verdim. ;) Law ve Hitsugaya tamamen fangirl çekmek için yaratılmış karakterler. :/ Aynı boş bakışları görebilirsin. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık