Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk her kılıç kara olabilir derken ilk başta herkes koka kullanımından yürüdü ama durum Ryumanın tekniği ile ilgili mühtemelen.

Ben kılıçta haki var diyorum, haki ile kararmış kılıçta zencefil olacak değil ya. Üstelik senkinin meyveli olduğu gerçeğini de kılıçların ismi varla eşitleyemezsin boşuna yürüme oradan :byee:

@Densetsu no Samurai kılıçta haki var.
Zoro hakinin üstüne haki mi basıyor ? Haki varsa neden kılıç kokalı gibi gözükmüyor ?

MF gibi saçmalanmasın da yeter o.
Kılıcın özüne inme meselesi bana kalırsa bu kara kılıç yapma durumu. Kılıcın özüne inemediğinde ise laneti bastıramıyor olabilirsin. Kılıcın sahibine ihanet etmesi mevzusu da es geçilmemiş olur. Yani Zoro için dezavantaj yaratabilir Hazan Suyu. Ryumanın verdiği & yüklediği hakiden daha fazlasını yüklemek zorunda kalabilir.

Zoro hakinin üstüne haki mi basıyor ? Haki varsa neden kılıç kokalı gibi gözükmüyor ?
Tekniğin açıklaması yapıldığında bunları daha iyi anlayacağız, ama haki kullana kullana rengini değiştirdiği eşyanın rengi hala kullandığı haki ile aynı kalmışsa o zaman kılıçta hala haki olduğunu düşünmek bence en mantıklısı.

Açıklanır yakında görürüz.

Tekniğin açıklaması yapıldığında bunları daha iyi anlayacağız, ama haki kullana kullana rengini değiştirdiği eşyanın rengi hala kullandığı haki ile aynı kalmışsa o zaman kılıçta hala haki olduğunu düşünmek bence en mantıklısı.

Tabi o hakiyi kullandığı anlamına gelmiyor. Olayı çözdükten sonra kullanacaktır.

Bence beklenilenin tersi çıkacak bu durum.

Teknikse bilemem. Shusui'nin kara kılıç ismiyle anılması Ryuma o kılıca haki bastığı için yani kılıç Ryuma'yla özdeştiği, yıllarca onunla kaldığı için de olabilir. Halk arasında öyle anılmış ve öyle kalmıştır vs. Yoksa Zoro'nun kara kılıç olayından hiç haberi bile yok. Neredeyse iki yıldır kullandığı kılıçta haki hissiyatı almaz mı bu adam ? Ya da Mihawk da mı bilmezmiş, member görmemiş, söylememiş ? Ki kendisi de diğer kılıçlarına haki basan adam bilir yani hakinin nasıl bişey olduğunu. Dolayısıyla kılıçta haki olmasından çok teknik olması bu durumda daha mantıklı gibi bence.

@Eric Cartman denilen arkadaş; yaptığı saygısızlıktan dolayı banlanan ekürisi için; Ezel gibi peşimize düştü gerçekten çok ilginç ve komik hahahaha. İntikam intikam istiyor mu yeğen??? Bu arada ben de şikayet edip geçiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık