Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasırşapkalarla kıyaslandığında evet. Çok şey yaşadılar. Bunun nesini teyit etme ihtiyacı hissettin ki?
Hasırşapka korsanları hamamsefası yaparak yakalanmıyorken Kalp korsanlarının bir bütün olarak yakalanması gerçekten çok mantıklı ve olası.
Kesinlikle plot armorla alakası yok.:good: Haklısın. :artiz:

Son cümlende ise sana çok ama çok katılıyorum.
Müttefikleri işkence görürken dedikodu yapan insanları düşünüp, onların arkasını toplamak için tayfasını geri planda tutması büyük aptallıktı.

Amaç sadece Shusui'yi almasını engellemekken neden çekip gitmek yerine Kamazo ile dövüşünü seyrediyor, bunu niye konuşmuyoruz?
Tırpanı almakla Zoro'yu tanımak arasındaki mantığı çözemedim ama sormuyorum da. Hayallerle alakalı muhtemelen çünkü. :artiz:
Yakalanması tabi mantıklı. gerekli güce sahip değiller. Hamam konusunda ise katılıyorum zaten.

Hayaller ile alakası yok. Gyukimaru karakteriyle alakası var. Layık olmayan kişilerden alıyor. Orada Zoro'daki tırpanı almama nedeni onu kabul etmesi ile alakalı.

Bakalım Zoro'ya ne diyormuş burada. Bunu dedikten sonra neden bayılmış birisini öldürsün? :bilmem: Dövüşü izleme nedeni ise kendi dövüşlerinin bitmemesi. Kendisi diyor zaten dövüşümüz daha bitmedi diye. Zoro ise bekle biraz diyor.

Yakalanması tabi mantıklı. gerekli güce sahip değiller. Hamam konusunda ise katılıyorum zaten.

Hayaller ile alakası yok. Gyukimaru karakteriyle alakası var. Layık olmayan kişilerden alıyor. Orada Zoro'daki tırpanı almama nedeni onu kabul etmesi ile alakalı.

Bakalım Zoro'ya ne diyormuş burada. Bunu dedikten sonra neden bayılmış birisini öldürsün? :bilmem: Dövüşü izleme nedeni ise kendi dövüşlerinin bitmemesi. Kendisi diyor zaten dövüşümüz daha bitmedi diye. Zoro ise bekle biraz diyor.

Zoro bacaklarına koka basmış.

Demire su katacağım.Olmadı tükürür küçük düşürürüm Quenni.
Bigmom arada sizi yemesin la kafası kırık ortağınla beraber. Bu arctaki işleviniz falsülye olmaksa oshiruko olur sizden he o kazanın içindeyken.

Kardeş mesele yakalanmaları, yakalanmamaları değil. Elli kere dedim ben "Adalet istiyorum" diye.
Ona bakarsan Hasırşapka-Kalp ittifakına Fujitora destek çıkarken Kidd-Hawkins-Apoo ittifakına gökten Kaido düştü.
Hepsi kendi içinde mantıklı olabilir ama bir bütün olduğunda ne oluyor?
Plot armor

:hhh:
Shusui'yi aldı, tırpanı alsa ne olur almasa ne olur?
Hayır hem Zoro'yu tanıyıp, hem layık görmemesi de ayrı bir komedi. Diyecek laf bulamadım.
:hhh:

Hayır bulduğu her açıkta saldırmak istemesi.:good:

Hee biliyom, yaptınız daha önce onu Luffy ile. Bu arada Kid'e de bi nakama intikamı hazırlaması iyi oldu. Savaşta dellenmesi için bahane olur.
Kaido arkasını dönmüş giderken ve Kid yerde baygın yatarken Killer bağırırsa Kid kalk ayağa sen yenmezsen kim yenecek diye sen o zaman gör Kid nasıl deşiyor Kaidoyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık