Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk kılıç çarpıştırırken gök yarılsa nolacak kendin yazmışsın zaten Linlin ile Kaido'nun saldırıları sonucuda gök yarılıyor zaten.Bunlar Mihawk'ı Linlin'in üzerine koymaya yetmez hiçbir şekilde.Ayrıca 2.adamı haki,meyve kullanmadan tokatlamak>buz dağını kesmek.
Dalga mı geçiyorsun anlamadım.Pek ihtimal vermiyorum ama tıpkı Kaido vs Linlin gibi Shanks ile kılıç çarpıştırdığında aynı sahne çizilirse Mihawk'ın yonko seviyesi olduğu tescillenmiş olur.Kimse de birşey diyemez.O yüzden ihtimal vermiyorum zaten.Bana göre tam o seviyede olmasa da yonko ile boy ölçüşebilecek seviyede çıkacak.

Vista nasıl karşıladı acaba Mihawk'ın kılıcını? Ya da acaba Vista Kaido ya da Big Mom'ın o darbesine karşı kılıcıyla bir karşılık verebilir miydi?

O parmaklardan biri de Mihawk işte :)

Queen troll bir karakter. Verdiği bu troll tepkilere bakarak herifin ruhunu çektirdiniz ya pesssss! :artiz:
Mihawk o karakterlerden biri değil benim için.Queen'in durumu da troll olduğu için falan değil bana kalırsa.Öcü gibi korkuyor Linlin'den baya belli bir şey :D

Dalga mı geçiyorsun anlamadım.Pek ihtimal vermiyorum ama tıpkı Kaido vs Linlin gibi Shanks ile kılıç çarpıştırdığında aynı sahne çizilirse Mihawk'ın yonko seviyesi olduğu tescillenmiş olur.Kimse de birşey diyemez.O yüzden ihtimal vermiyorum zaten.Bana göre tam o seviyede olmasa da yonko ile boy ölçüşebilecek seviyede çıkacak.
Dalga geçmiyorum.Niye dalga geçiyim yahu ? Mihawk'ın o seviyede çıkacağını gram düşünmüyorum.Queen-Linlin,Vista-Mihawk olaylarından da belli bana göre.Mihawk ciddileşmedi falan diyeceksende Linlin'de çok ciddi değildi Queen'e karşı.

Big Mom'a Vista'dan daha güçsüz karakterler tepki verebildi.
Kimsenin Big Mom'ın atağını durdurabildiini görmedik. Kendini koruyan bir Jinbei gördük ama durdurabilen bir Jinbei yoktu. Denize fırlatıldı ki bahsettiğimiz halinin durumunu izah etmek için Mangaka, çocuklarına Ana'yı daha önce hiç böyle görmemiştik dedirtiyor.

Kadını sürekli sınırında tutuyor çoğu karakter hikayeden ayrılmasın diye Big Mom üzerinde neler yaptığını gördük.:D Aynını Mihawk için kimse diyemez. Çünkü onun gücü kararsız değil diye övülüyor.:D Aslında kılıç ustası özellii bu.:D

Kimsenin Big Mom'ın atağını durdurabildiini görmedik. Kendini koruyan bir Jinbei gördük ama durdurabilen bir Jinbei yoktu. Denize fırlatıldı ki bahsettiğimiz halinin durumunu izah etmek için Mangaka, çocuklarına Ana'yı daha önce hiç böyle görmemiştik dedirtiyor.
İki tarafa da yorulabilir bir söylem, orada psikolojik durumunu betimlemek için diyor. Güçle ilgili bir söylem değil, öyle olsa üç buçuk atmazlardı zaten.

2.si Vista ile Mihawk arasında çok ciddi bir dövüş olmadı, ikili birbirini övdü ve çekildiler.

Shanks-Fujitora gibi isimlerin arasından sıyrılıp en güçlü unvanını alması çok daha mangaya dayalı bir söylem senin verdiğin örnekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık