Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamı kaydırma uğraşına girmiyorum o sayfanın çevirisini çok tartışmıştık farklı çeviriler vardı şimdi arayıp bulmak gerekecek. Sen sadece mangayı yazılardan mı okuyorsun ? Çizimlere de bakman gerekiyor.O kare hakkında yorum yok tabii.İplerle organlar arasında bir bağlantı var o gösteriliyor.Bazuka yiyince de o bağlantı sekteye uğruyor.İplerle iyileştirip meyveyi geri çekmiş olsa daha sonrasında tekrar müdahale etmek zorunda kalmaz.Tekrar müdahale ediyor çünkü hala orada ipler var.Onarım dediği organın ölmemesi bunu da iplerle tutturarak birbiriyle bağlayarak yapıyor.İpler yumruktan etkilenirse bu durum bozulur öyle de oldu.Sen sanıyorsun ki onarım diyince organa kan pompalandı can geldi falan :D kafana göre yontuyorsun analiz etmeden. Hala neden bazukadan sonra tekrar el atmak zorunda kaldığını da açıklayamadın.Ne olmuş onarılmış organ niye sorun çıkarmış tekrar madem çalışıyor diyorsun çalışmaya devam etmesi lazım.Onardı ya sonuçta çalışır vaziyette diyorsun ya hani.Bu arada biz hiç %5 haliyle dövüştü demedik ama %5 kayıp da yok sizin öyleymiş gibi lanse etmeniz komik oluyor.
O sayfa buydu galiba. Anlayan baksın bakalım çevirisine.

Anlamı kaydırma uğraşına girmiyorum o sayfanın çevirisini çok tartışmıştık farklı çeviriler vardı şimdi arayıp bulmak gerekecek. Sen sadece mangayı yazılardan mı okuyorsun ? Çizimlere de bakman gerekiyor.O kare hakkında yorum yok tabii.İplerle organlar arasında bir bağlantı var o gösteriliyor.Bazuka yiyince de o bağlantı sekteye uğruyor.İplerle iyileştirip meyveyi geri çekmiş olsa daha sonrasında tekrar müdahale etmek zorunda kalmaz.Tekrar müdahale ediyor çünkü hala orada ipler var.Onarım dediği organın ölmemesi bunu da iplerle tutturarak birbiriyle bağlayarak yapıyor.İpler yumruktan etkilenirse bu durum bozulur öyle de oldu.Sen sanıyorsun ki onarım diyince organa kan pompalandı can geldi falan :D kafana göre yontuyorsun analiz etmeden. Hala neden bazukadan sonra tekrar el atmak zorunda kaldığını da açıklayamadın.Ne olmuş onarılmış organ niye sorun çıkarmış tekrar madem çalışıyor diyorsun çalışmaya devam etmesi lazım.Onardı ya sonuçta çalışır vaziyette diyorsun ya hani.Bu arada biz hiç %5 haliyle dövüştü demedik ama %5 kayıp da yok sizin öyleymiş gibi lanse etmeniz komik oluyor.
Darbe yiyor aynı bölgeye. Yapabildigi sürece onarmaya neden devam etmesin? Leo Bazoka saldırısı oldukça güçlü bir saldırı. Hatta o elindeki krem tarzı şey bile iyileştirme tarzında meyve yeteneğini kullanabildiginin kanıtı. Ne yapıyor kendini mi okşuyor? Kendini mi yağlıyor.:D

Tam bir onarma ya da yenilenme değil diyor. Tamamen düzeltmiyor. Ula sahneyi attım bizzat bakın daa
Dostum baktım zaten. Orjinal vız cevirisinden attım. Tam olarak iyileştirme ile aynı şey değil diyor zaten ama bu organlarını onarmadigi anlamına gelmiyor. İyileştirme gücü anten çok op bir güç oluyor. O da Marco da var. Ama onunki bile sınırsız değil. O adam bile kafası bandajli çıktı MF'dan.

@Wbrggrdrlfy reyiz sorun daha garip geldi yav.

Dünya düzse ve duyularımız bizi kandırıyorsa düz dünyacılara her zamanki dediklerimizi diyebiliriz. Duyularımız bizi yanılttığı için asıl gerçeklere ulaşamadığımız için zaten dünyanın düz olduğunu hiç anlayamayız demektir.

Bizi kandıran duyuları geç makinelerle gerçeğe ulaşabilmemiz gerekir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık