Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın kılıç ustası olduğu bile şüpheli siz neden bahsediyorsunuz ya :S Kendi prensiplerini unutan adamdan kılıç ustası mı olurmuş.

Mihawk'ın kılıç ustası olduğu bile şüpheli siz neden bahsediyorsunuz ya :S Kendi prensiplerini unutan adamdan kılıç ustası mı olurmuş.
''Gerçek bir kılıç ustası olsaydın kılıcını çekmeden güçler arasındaki farkı anlayabilirdin.''

MF de kılıcını çeker ve ''Onunla aramızda ki farkı görmek istiyorum'' diyerek bir slash atar. :hhh:

''Gerçek bir kılıç ustası olsaydın kılıcını çekmeden güçler arasındaki farkı anlayabilirdin.''

MF de kılıcını çeker ve ''Onunla aramızda ki farkı görmek istiyorum'' diyerek bir slash atar. :hhh:
Güç farkını idrak etmiş ama gözlerine kanıt sunmak istemiş. Okuduğunu anlama 0, otur.
Mihawk savundum keh keh

Mihawk o lafı Zoro'ya diyor. Aradaki fark büyük, bunu anlayamadığı için (gözlem haki yok ya da bir şekilde sezemediği için) söyleniyor o söz. Mihawk'la WB arasında o kadar da fark yok. Farkı az olduğundan anlamış ama görmek istemiş :oleyo2: Ben olsam ben de bir kesiş yollardım bakalım sırf meraktan.

Mihawk o lafı Zoro'ya diyor. Aradaki fark büyük, bunu anlayamadığı için (gözlem haki yok ya da bir şekilde sezemediği için) söyleniyor o söz. Mihawk'la WB arasında o kadar da fark yok. Farkı az olduğundan anlamış ama görmek istemiş :oleyo2: Ben olsam ben de bir kesiş yollardım bakalım sırf meraktan.
Mihawk ve Whitebeard (dünyanın en güçlü adamı) arasınca o kadar da fark yok. :hoo:

Ne görüyor bu kulaklar...

Shanks, Mihawk'tan daha güçlü biri. Mihawk, Shanks'e karşı aşağılık kompleksine girmiş biridir. Shanks'in MF'a geldiğinde, Mihawk'ın geçirdiği travmayı unuttunuz mu yoksa?

Deme öyle, adam zaten geleceği görerek farkı anlamış olmalı ki bi slashtan fazlasına yeltenmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık