Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
At fava bekle, sayfa 4 ;) teşekkür :p at fava okuyorum arada kimler tutturmuş diye. Aklımda kalmış ilk sayfalardasin diye

Parantezi de ciddisine demedim zaten de mühim değil. :)

Neyse güzel bölüm.
Konu dışı banı gelmeden kaçalım. Vegapunk kadın olabilir ve Luffy'nin annesi çıkabilir demiştim ona ne diyorsun?

Konu dışı banı gelmeden kaçalım. Vegapunk kadın olabilir ve Luffy'nin annesi çıkabilir demiştim ona ne diyorsun?
Japonca bilmiyorum ama Reveriede sanki Fujitora veya Ryoku onuniçin "he" diyordu sanki. Yanlış çeviri veveya yanlış biliyor olabilirim. Japoncasi da başka olabilir.

Luffynin annesi çıkabilir eğer kadinsa tabii. Ben Im için kadın ve Dragonun eşi diyorum istemsizce

Japonca bilmiyorum ama Reveriede sanki Fujitora veya Ryoku onuniçin "he" diyordu sanki. Yanlış çeviri veveya yanlış biliyor olabilirim. Japoncasi da başka olabilir.

Luffynin annesi çıkabilir eğer kadinsa tabii. Ben Im için kadın ve Dragonun eşi diyorum istemsizce
Cinsiyeti belli olmayan kişileri "he" diye çeviriyorlar genelde. O nedenle ingilizcesi önemli değil. Japonca'da bir işaret varsa ona bakmalı.

Im uzaylı yaratık falan filan çıkar diye düşünüyorum ama belli de olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık