Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada asıl olay kullanıcıda bitiyor işte. Luffy'nin lastik meyvesini Koby yese o kadar güçlü olamayacaktı. Zoro'nun kılıçlarını Tashigi alsa gücü birden artmayacaktı. Bazen böyle boş mevzulara çok takılıp sidik yarışını abartıyoruz. :/

Bana göre en büyük potansiyel güç teknoloji kısmında. Judge bile suit ile neler yapmış. Vegapank'ı daha çok merak ediyorum.
Mesele sidik yarışı ya da kullanıcı değil. Meyve, kılıç, mızrak, haki hepsi aynı işlevi görüyor.

Hahaha kaçırtırız mı sen beni Luffy mi sandın :hhh:

Bilmiyoz bilelim konuşuruz kaçmak bizim kitabımızda yok :cool:
Kaçıyon işte bilmiyoruz diyerek. Oysa oraya yerleşecek senaryo birbirinden çok da farklı değil. Ace sonra kurtaracam demiş zaten. Facasi yememiş Kaido'ya dalmaya. Ya da Kaido kaçmış Ace'den. :hhh:

Kaçıyon işte bilmiyoruz diyerek. Oysa oraya yerleşecek senaryo birbirinden çok da farklı değil. Ace sonra kurtaracam demiş zaten. Facasi yememiş Kaido'ya dalmaya. Ya da Kaido kaçmış Ace'den. :hhh:
İşte bu sanattan bahsediyorum, güzel dolduruyorsun ama hep kendine göre az düşün bir şeyi doldururken.

Adamın façası en büyük diye WB'ye yiyor ama Kaido'ya yemiyor öyle mi :oleyo2:

Neyse güzel hikaye :a:

İşte bu sanattan bahsediyorum, güzel dolduruyorsun ama hep kendine göre az düşün bir şeyi doldururken.

Adamın façası en büyük diye WB'ye yiyor ama Kaido'ya yemiyor öyle mi :oleyo2:

Neyse güzel hikaye :a:
WB de bir şey var ona herkesin facasi yiyor. Luffy de görür görmez WB'ye sen kimsin çekmişti. KK ben olacam felan.

Bu arada çıkan sonuç bu. 7 'den bir sayıyı çıktığında 5 buluyor isen herhalde çıkılan sayının 2 olabileceğini söylersin. Burdaki de aynı hesap.

WB de bir şey var ona herkesin facasi yiyor. Luffy de görür görmez WB'ye sen kimsin çekmişti. KK ben olacam felan.

Bu arada çıkan sonuç bu. 7 'den bir sayıyı çıktığında 5 buluyor isen herhalde çıkılan sayının 2 olabileceğini söylersin. Burdaki de aynı hesap.
Hasan tamam dolduruyorsun bilinmeyen yerleri sonra da inanıyorsun ama bari kesinlik yükleme şunlara. Başka birini de inandıracan şimdi bir de onunla uğraşacaz :oleyo2:

Hasan tamam dolduruyorsun bilinmeyen yerleri sonra da inanıyorsun ama bari kesinlik yükleme şunlara. Başka birini de inandıracan şimdi bir de onunla uğraşacaz :oleyo2:
Sen yaz bakalım. Neler yazabilecen. İstediğin şekilde yaz. Aklına gelebilecek en iyi ihtimali. Ben de mantık çerçevesinde degerlendirecem.

Ama sen de mantıklı olanları az çok bildiğin için doldurmaktan cekiniyorsun. Ölü taklidi yapıyon uzun süredir yoksa uzun zamandır aklını kurcalayan sorular olduğunu biliyoruz.

Mesela WB neden Oden'e yardım etmedi. Ya da en azından intikamını almadı. Kaido gelmiş ülkesine çökmüş. Hiç mi haberi yok. İnsan bir sorar arar mesela. :(

Sen yaz bakalım. Neler yazabilecen. İstediğin şekilde yaz. Aklına gelebilecek en iyi ihtimali. Ben de mantık çerçevesinde degerlendirecem.

Ama sen de mantıklı olanları az çok bildiğin için doldurmaktan cekiniyorsun. Ölü taklidi yapıyon uzun süredir yoksa uzun zamandır aklını kurcalayan sorular olduğunu biliyoruz.

Mesela WB neden Oden'e yardım etmedi. Ya da en azından intikamını almadı. Kaido gelmiş ülkesine çökmüş. Hiç mi haberi yok. İnsan bir sorar arar mesela. :(
La bunlar farazi şeyler. Mesela haberi yoktu WB'nin ? Ne oldu şimdi bu dediğim mantıksız mı olacak ? Yada iddia edeceğimiz şeyin mantıklı mı olması lazım Opta her şey mantıklı mı oluyor ? Ace kaçmıştır diyorsun Kaido'dan, sonra sana WB'yi arıyor niye kaçsın dediğimde WB'yi herkes arıyor diyorsun adam güçten korksa niye WB'yi arasın ? Yok yani neyine mantığı uyduracan. WB'de bir şey var cevabını atıp dedikten sonra her şey yoluna girmiyor söylediğin de mantıklı olmuyor, sonuçta adam gece gündüz WB ile kaldığı için WB'yi aramıyor değil mi ? WB'yi hiç görmemiş ki arıyor ama sana kalsa WB'de bir şey var o yüzden arıyor :oleyo2: Bu bir şey isminden kaynaklı herhalde xD

Oda, gösterdiğinde göreceğiz işte neyin acelesini yapıyorsun ? Wano içindeyiz gösterecekler göreceğiz. Göstermeseler de senin için sıkıntı yok sen dolduruyorsun zaten.

Bu arada Luffy'e iki hafta gözlem süresi uğraşmama arası veriyorum uğraşmaya değecek bir karakter olduğunda tekrar bakarız :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık