Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace flashback'i beklerken ne zaman Wano'ya gittiğini de unutmayın. Gittiği zaman daha Wb'ye katılmamıştı. Bu da Jinbe seviyesinden düşük bir seviye yapıyor.

Öyle King filan uçmayalım bence.

Mangada Zoro'nun aksiyonlarını göstermedi mangaka. Animede filler sahneleriyle doldurdular. Sanji'nin de Page One dövüşünü filler da olsak izlesek keşke.

Orojackson'nın kapanıyor olması üzerine oj üyelerinden biri yeni bir op sitesi açtı bilmek isteyen olabilir, sitenin adi worstgen.alwaysdata

Drake'i bali geçmese :( Valla DJ çok seviyorum ben. Kostüm ile kullansa,Page1'a saldırdığı hızda kullansa onu :mincika:

Zoroya sahne yapmışlar hep filler. Sanjiye de yaparlar belki.

Page One ise güçlü bence baya. Son savaşa gelecektir. Düştüğünü sanmıyorum. Gücünü göstermek istemedi,ona katılırım Oda için.

Umarım bu arc güçlü bir rakip alır da mest oluruz. Zaman atlaması sonrası tam dövüş hatirlamiyorum dişe değer :ühü:

Süper. FUNK! :D
FUNK:D
Aynen drake kapışması çok önemli:(
Law’ın zor durumda olması beni bir nevi umutlandırıyor çünkü bu bizim tayfa bir süre orada duracak demektir ama aynı zamanda son savaş başlamadan bu karakterler harcanmaz diye de düşünüyorum:/ yani Oda ne yapar ne eder hiç kestiremiyorum:(

Page one bencede güçlü bizim tayfadan Trio hariç onu yenebilecek biri var mı o bile muamma.

Dj ve hız demişken az gözlerine bayram ettireyim:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık