Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak ettiğim bişey var. Şimdi ryuuou akış tekniği temas alanını aşıp materyalin içine etki ediyor açıklamaya göre. Çünkü bedenin dışına taşan bi aura var. Meyve ile bedeni değişmiş birinin bedeni dokunulmaz, kavranamaz akışkanlığa gelse bile meyve gücünü bi nevi bypass ederek gerçek bedenine haki sayesinde dokunabiliyorsun. Ryuuou ile de gerçek bedene dokunmakla kalmayıp ister ışık ister buz olsun iç hasar vermek mümkün olacak gibi duruyor. Wano'dayız ya, elbet bu gücü kılıç ile de kullanan olacak, peki bu kullanım doğrudan kılıç ile atılan kesiklerde mi mümkün olacak yoksa slasha da ryuuou eklenebilecek mi :S

Ekleniyorduysa neden Mihawk Buggy'e zarar veremedi xD O kadar konuşup buna bağlamak istedim xd

Luffy openingde bile Kaidou karşısında varlık gösteremiyor. Şimdi malum bölüm gelince bir sürü filler ekleyecekler, tehlikenin farkında mısınız?
Sen daha dur, başkentte bolca, hapishanede bolca filler olacaktır.

Korsanlar kralı derken :hhh:

Kaçanlar Kralı yada Korkanlar Kralı demek istedin herhalde :ehe:
Korkanlar kralı daha iyi uyuyor söyleniş olarak ama hepimiz kaçanlar kralı olduğunu biliyoruz. :D Orada korsanlar kralı mertebesine bir dokundurma vardı.Roger adam öldürmeden luffynin kk olacağını bilse bana kk demeyin alın ünvanı Gold roger diyin derdi zamanında. :D Ünvanın ağırlığı kalmıyor evcilik mi oynuyorsun gardaş niye adam öldürmedin diye sorsalar birşey diyemezsin. :D

Kaçmıştır :) Roxu indiren adam Rogerın adı sanı yokken :a:
Tamam :(

Korkanlar kralı daha iyi uyuyor söyleniş olarak ama hepimiz kaçanlar kralı olduğunu biliyoruz. :D Orada korsanlar kralı mertebesine bir dokundurma vardı.Roger adam öldürmeden luffynin kk olacağını bilse bana kk demeyin alın ünvanı Gold roger diyin derdi zamanında. :D Ünvanın ağırlığı kalmıyor evcilik mi oynuyorsun gardaş niye adam öldürmedin diye sorsalar birşey diyemezsin. :D
Adam öldürmemek için çabalamıyor ama o yüzden dövdükleri ölmüyor diye kızamıyorum kendisine xD

Tamam :(

Adam öldürmemek için çabalamıyor ama o yüzden dövdükleri ölmüyor diye kızamıyorum kendisine xD
Yok ya saçmalık oda saçmalaması.Zoro kesince adam öldürüyor da ondan güçlü diye düşünülen kaptanı bir jet pistolde g3’te çöplerin boynunu kırıp niye öldüremiyor mesela.Hadi isim yapmış tasarlanmış karakterleri geçtim bunlardan bazılarının ölmesi gerekirdi o şiddetli saldırılara.Luffy’nin seviyesi düşünüldüğünde düz yumruğunun bile adam öldürmesi muhtemel zayıflar için.Luffy her vurduğuna hesap edip incitecek şekilde vuruyor falan demez umarım Oda.Böyle birşey de imkansız.

Yok ya saçmalık oda saçmalaması.Zoro kesince adam öldürüyor da ondan güçlü diye düşünülen kaptanı bir jet pistolde g3’te çöplerin boynunu kırıp niye öldüremiyor mesela.Hadi isim yapmış tasarlanmış karakterleri geçtim bunlardan bazılarının ölmesi gerekirdi o şiddetli saldırılara.Luffy her vurduğuna hesap edip incitecek şekilde vuruyor falan demez umarım Oda.Böyle birşey de imkansız.
Zoro'nun kesin olarak öldürdüğünden emin miyiz, Oda biraz bu konuda geniş davranıyor :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık