Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmayan şey nereye gidiyor :artiz:
Yav siz de bir şey beğenmiyorsunuz ha :D King ve Queen benim hoşuma gitmişti. Daha çok zoan formları beklentimin biraz altında kaldı. King karizmatik, Queen sempatik. Ama tek kötü yanı bazen zihnim King'i görünce arka planda Pica seslendirmesi yapıyor istemsiz :( Karizma orada zarar görüyor işte :D

Yav siz de bir şey beğenmiyorsunuz ha :D King ve Queen benim hoşuma gitmişti. Daha çok zoan formları beklentimin biraz altında kaldı. King karizmatik, Queen sempatik. Ama tek kötü yanı bazen zihnim King'i görünce arka planda Pica seslendirmesi yapıyor istemsiz :( Karizma orada zarar görüyor işte :D
Beğenme işine karışamam da karizma yok bunlarda :bilmem:

Pica'nın elbise giymiş hali işte :hhh:

Tatlı kumandanlar tasarım olarak daha iyiydi.

Beğenme işine karışamam da karizma yok bunlarda :bilmem:

Pica'nın elbise giymiş hali işte :hhh:
Sorma ya suratı çok anımsatıyor :( Simsiyah olması hoşuma gitmiştir de belki sırf ondan karizmatik buluyorumdur bilemedim :oleyo: Ama kanatlar, alevler falan iyi yav, gideri var.
Tatlı kumandanlar tasarım olarak daha iyiydi.
Bilmiyorum ya ben o kadar önde görmüyorum onları. Ben daha çok Koca Ana'nın tasarımını beğeniyorum komutanlarından çok. Onu da heder etti, yonkou ağırlığı kalmadı neredeyse. Bi krize giriyor, bi kafası gidiyor, bi uyuyor saçma sapan ortalık yerde falan :( Kalleş Oda.

Sorma ya suratı çok anımsatıyor :( Simsiyah olması hoşuma gitmiştir de belki sırf ondan karizmatik buluyorumdur bilemedim :oleyo: Ama kanatlar, alevler falan iyi yav, gideri var.

Bilmiyorum ya ben o kadar önde görmüyorum onları. Ben daha çok Koca Ana'nın tasarımını beğeniyorum komutanlarından çok. Onu da heder etti, yonkou ağırlığı kalmadı neredeyse. Bi krize giriyor, bi kafası gidiyor, bi uyuyor saçma sapan ortalık yerde falan :( Kalleş Oda.
Big Mom zaten iyice yabancıların gag dediği karikatüre bir karakter oldu çıktı. O konuda katılıyorum.

Ama dış tasarım olarak çok sağlam Big Mom ve ekibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık