Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'i gördüğünde Luffy'nin ağzını yüzünü kırmak yerine bir plan yapabilirlerdi beraber bir iki kelimeyle, yada orada onu gördüğü anda Luffy'nin karakterinin farkında olduğundan akışına bırakabilirdi.

Yada daha yola çıkarken Luffy'i hesaba katabilirdi. Hatta o karşılaşmada ailesinin işini bitirip oradan ayrılabilirlerdi. Haa illa ben Sanji çok saf temiz düşündü diye tutturcam diyorsan da tuttur ne yapalım xD
La nereye yapıyorsun bunları?
Elinde patlayıcı kelepçeler var, germa dediğin de çantada keklik değil ve zaten Bigmomın bölgesindesin. Üstelik Zeffi tehdit eden tek güç germa da değil. Nereye plan kuruyorsun ya da Germaya saldırıyorsun?
Peh, zeka fışkırıyor fikirlere bak :hhh: Bu dediğin yol bildiğin en aptalca hareketlerden biri olurdu.
Daha en başı dediğin Zouysa daha da kötü fikirler. :oleyo2:

La nereye yapıyorsun bunları?
Elinde patlayıcı kelepçeler var, germa dediğin de çantada keklik değil ve zaten Bigmomın bölgesindesin. Üstelik Zeffi tehdit eden tek güç germa da değil. Nereye plan kuruyorsun ya da Germaya saldırıyorsun?
Peh, zeka fışkırıyor fikirlere bak :hhh: Bu dediğin yol bildiğin en aptalca hareketlerden biri olurdu.
Ya sen ne kadar normal bir arkadaşsın öyle ya xD Bizimkilerin oradan nasıl kurtulduklarını görmedin mi ? Haliyle bahsettiğimiz karşılaşmadan sonra daha rahat kurtulurlardı.

Ne diyorsun yani bu yolu seçseler aniden sıfır plot olacaktı hiç plot olmayacaktı mı hahaha bir de zekadan falan bahsediyor ya :oleyo2:

Ya sen ne kadar normal bir arkadaşsın öyle ya xD Bizimkilerin oradan nasıl kurtulduklarını görmedin mi ? Haliyle o karşılaşmadan sonra daha rahat kurtulurlardı.

Ne diyorsun yani bu tarafa geçseler plot olmayacaktı mı hahaha bir de zekadan falan bahsediyor ya :oleyo2:
Lan plot armor var bizde dur deneyeyim mi diyecek karakter? :hhh:
Ayrıca nereye daha kolay kurtuluyorlar? Bege yok, Jimbei yok, patlayan bi tamate box yok, carmel tablosu yok, Germa karşı tarafta, tek hedef sensin, Ceasar yok, herkes dağılmış başka yerlerde. Bu halde daha mı kolay olacakmış kaçışları? Böyle bi zeka yok :D

Ayrıca nereye daha kolay kurtuluyorlar? Bege yok, Jimbei yok, patlayan bi tamate box yok, carmel tablosu yok, Germa karşı tarafta, tek hedef sensin, Ceasar yok, herkes dağılmış başka yerlerde. Bu halde daha mı kolay olacakmış kaçışları? Böyle bi zeka yok :D
Pedro'yu unuttun :ühü:

Bomba niye patlasın adamların etrafını mı sarmışlar :hhh: Senin kafa iyi gitmiş o ortamda Bigmom mu var ? Kıraker hıyarı adayı dağıttığında bile girmediler len o işe xD Kata mı var orada ?

Basitçe diyebilirim ki o düğün ortamından kaçabileceklerini düşünenlerin Luffy ve Sanji karşılaşmasından sonra kaçamayacaklarını düşünmelerini savunman tamamen iddia ettiğin fikri bırakmak istememenden kaynaklı, Bigmom ortada yokken bomba mı var diye bahane uydurman da bunun kanıtı ;)

Bomba niye patlasın adamların etrafını mı sarmışlar :hhh: Senin kafa iyi gitmiş o ortamda Bigmom mu var ? Kıraker hıyarı adayı dağıttığında bile girmediler len o işe xD Kata mı var orada ?

Basitçe diyebilirim ki o düğün ortamından kaçabileceklerini düşünenlerin Luffy ve Sanji karşılaşmasından sonra kaçamayacaklarını düşünmelerini savunman tamamen savunduğun fikri bırakmak istememenden kaynaklı, Bigmom ortada yokken bomba mı var diye bahane uydurman da bunun kanıtı ;)
Sanji, Luffy, Nami gemiye koşarken dörbir yandaki BigMom tayfası buyrun geçin mi diyecek? Germaya tek mi atacaklar beraber? O sırada BigMom ve ordusu armut mu toplayacak?
İyice saçmaladın la. Bigmom ortada yok ne la herifler ona gidiyor zaten :(
''Tümkek adasındayız ama Bigmomdan, tayfasından, germadan çekinmeden her şeyi mahvedip kaçarız onlar da zaten yetişemez'' harika plan, çok zekice :artiz:

Sanji, Luffy, Nami gemiye koşarken dörbir yandaki BigMom tayfası buyrun geçin mi diyecek? Germaya tek mi atacaklar beraber? O sırada BigMom ve ordusu armut mu toplayacak?
İyice saçmaladın la. Bigmom ortada yok ne la herifler ona gidiyor zaten :(
''Tümkek adasındayız ama Bigmomdan, tayfasından, germadan çekinmeden her şeyi mahvedip kaçarız onlar da zaten yetişemez'' harika plan, çok zekice :artiz:
Ne kadar noob adamsın ya, beklemesinler ne olacak en fazla arkalarından koşarlar olmadı yakaladıklarında pedro patlatır kendini xD ne anlatıyorsun yani şimdi sana oradan plotsuz kurtulma senaryosu mu çizelim istiyorsun :oleyo2: Milyarlar kaldıran adam çizememiş xD

Adamların attıkları toplar bile canlandı, bizimkilerin olduğu gemiden farklı tarafa bile isteye gittiler de kurtuldular. O halinden çok daha rahat kurtulurlardı haa illa yok ben öyle düşünmicem bana ne bana ne diyeceksen de öyle de len ne yapayım ben xD

Ne kadar noob adamsın ya, beklemesinler ne olacak en fazla arkalarından koşarlar olmadı yakaladıklarında pedro patlatır kendini xD ne anlatıyorsun yani şimdi sana oradan plotsuz kurtulma senaryosu mu çizelim istiyorsun :oleyo2: Milyarlar kaldıran adam çizememiş xD

Adamların attıkları toplar bile canlandı, bizimkilerin olduğu gemiden farklı tarafa bile isteye gittiler de kurtuldular. O halinden çok daha rahat kurtulurlardı haa illa yok ben öyle düşünmicem bana ne bana ne diyeceksen de öyle de len ne yapayım ben xD
Evet. Sonuçta adam bilmiyor ki kendinde plor armor olduğunu. Sadece Oda ve biz okuyucular biliyoruz.

La saçmaladığın konuda kendini savunmak için ''bi plot olurdu yeaa!'' demen bile ne kadar mantıktan uzak konuştuğunun kanıtıdır.
Sana tek bi şeyle daha zor olacağını kanıtlayayım; pasta krizinde olmayan bi BigMom kocalayacaktı alayını ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık