Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav sorsan Zoro'yla Sanji de denk. Ben tavşanın dediğine değil gerçek bir dövüş ve ciddi bir ortamda kimin ne yaptığına bakarım. Buna göre de Ashura>İnu :good:

Ben tek hamlelik olaylardan güç dengesi çıkarmam pek. Yanıltıcı oluyor genelde. Ashura çok hızlıdır kesmiştir. Diğeri o kadar hızlı değildir ama daha dayanıklıdır belki de. Lakin ikisi de farklı güç kombinasyonlarıyla o aynı seviyeye çıkmıştır... gibi gibi. Böyle düşünürüm çoğu zaman.

Ashura dostuna ciddi girişmedi cümleni argüman olarak alabilmek için köpeğin ona düşmana girişir gibi saldırması gerekirdi. Lakin o da eski dostuna ölümüne saldırmadı.
Denk dövüş çıkarmış olmak ile denk olmak arasında fark vardır.Orada denk dövüş çıkardılar tavşan da durumu söylemiş.Ancak 3 kının ayrılmış olduğu ve diğerlerinden net güçlü olduğu bariz.Hiç söylemeye bile gerek yok.Kinemon falan sadece işe yarar yetenekleri olan adamlar zaten.Law'ın yapboz gibi oynadığı adamlar.

Belki şu seylan formunda Ashura'ya denk olabilirler ama onu da görmeden bilemeyiz.

O ikili arasında ölümüne dövüş olamaz zaten. Mangaka kısa bir itiş kakış sahnesi çizip davşana da "Demek denk güçteler ha." dedirterek bizlere bilgi vermiş oldu böylece.
O zaman Zoro, Hawkins'i yenmiş mi oldu?

Otsuru: "You defeated that dreadful Hawkins!! I am the woman you saved earlier, green one. My name is Tsuru."

Burada Tsuru böyle mi yorumlamış diyeceğiz, yoksa Tsuru üstünden Zoro'nun yendiği bilgisini verdi mi diyeceğiz? Benim açımdan Tsuru böyle yorumlamış demek doğru geliyor. Tıpkı orada Carrot'ın kendi yorumlaması gibi.

Son düzenleme:
Köpekle denk falan dövüşmedi yahu o sahneye bakarsanız İnu adamın seviyesini biliyor ve diş geçiremeyeceğini anlayıp orta yolu bulmaya çalışıyor izlenimi verilmiş.Ciddi girişmedi zaten ashura dostuna.Kediden köpekten net güçlü bir adam Ashura.Bu 9 kın içinde bir hiyerarşi mevcut muhtemelen.Ve bu üçlüden hemen sonra geliyor minkler.
Sulonglar var daha. O halleri denktir

Denk dövüş çıkarmış olmak ile denk olmak arasında fark vardır.Orada denk dövüş çıkardılar tavşan da durumu söylemiş.Ancak 3 kının ayrılmış olduğu ve diğerlerinden net güçlü olduğu bariz.Hiç söylemeye bile gerek yok.Kinemon falan sadece işe yarar yetenekleri olan adamlar zaten.Law'ın yapboz gibi oynadığı adamlar.

Belki şu seylan formunda Ashura'ya denk olabilirler ama onu da görmeden bilemeyiz.
Sulong meselesine hiç girme. :/ Absürt bir güç artışı söz konusu. Ashura'yı net aşar o güç. Maskeli Ichigo xd

@William cutting
Farklı şeyler bunlar. Yeri geliyor karakterlerden ne saçma şeyler duyuyoruz. Haliyle işin içine kişisel yorumlama giriyor burada. Kimi katılır kimi katılmaz. Mangakanın kutucuk içerisinde verdiği bilgiler gibi değil sonuçta. Dahası ben davşan öyle söyledi diye denkler demiyorum. Ben öyle olduğunu düşündüğüm için davşanın sözünü de örnek olarak veriyorum.

Sanji ve O-Kiku konusunda haklı çıktıktan sonra şapka çıkartmak gerek. :sapkali: ancak Luffy kılıcı aldı, samuray oldu. Maalesef Oda bunun üzerinden gidecekmiş gibi geliyor. :ühü:
Bize ne kim kimi yönetiyor, ben adamın karşılaşacağı kişiye ve nasıl karşılaştıklarına bakarım.

En az bir komutan indirmesi lazım bu arc aksi halde koy kınına rahvan gitsin :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık