Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar Toei çöpünün işine geliyor. :(
Benim sevdiğim ne varsa para uğruna mal ediliyor zaten.

Adam gibi senede 20 bölüm verseler, her birinde en azından iki manga bölümü kullansalar ve sağlam animasyonlarla çıkarsalar.

Madhouse sezonluk yapsa mesela, senede 20 sağlam bölüm izlesek. Hayali bile güzel. :(

Benim sevdiğim ne varsa para uğruna mal ediliyor zaten.

Adam gibi senede 20 bölüm verseler, her birinde en azından iki manga bölümü kullansalar ve sağlam animasyonlarla çıkarsalar.

Madhouse sezonluk yapsa mesela, senede 20 sağlam bölüm izlesek. Hayali bile güzel. :(
Madhouseye de sinirliyim, neyi sevdiysem yarı yolda bıraktılar. Senin dediklerin Op için bir hayal, batmıyor da bu çöp şirket. Reytingleri de kötü yani :(

Son SBS'de ortaya çıkan Bunbuku karakteri Wano'da olanlar açısından ilginç bir özellik taşıyor. Rakun Meyvesi yemiş bir çaydanlık var ortada. Daha önce gördüğümüz cansız nesnelerin meyve yeme olayı her zaman Hükümet ile bağlantılı olmuştu. Vegapunk daha önce Wano'da bulunmuş olabilir. Böyle bir şey çıkarsa, şaşırmayın.

Şimdi.. haki kılıca veya oka eklenebiliyor. Bu da şu anlama gelmez mi? Hakiye haki de eklenebilir. Yani ben koluma haki bassam bir başkası kolumu tutup haki bassa hakiye haki eklenir.
Buradan yola çıkarsak, belki bu arc Luffy, Kid, Zoro... Franky'nin Thriller Bark Arc'da kullandığı 'Big Emperor'(adında bile gönderme var. Hatta Moria-Kaido bağlantısını da eklersek) bu kişiler buna benzer bir dönüşüm yapabilirler.

Ve böylece Kaido yenilir.

Şimdi.. haki kılıca veya oka eklenebiliyor. Bu da şu anlama gelmez mi? Hakiye haki de eklenebilir. Yani ben koluma haki bassam bir başkası kolumu tutup haki bassa hakiye haki eklenir.
Buradan yola çıkarsak, belki bu arc Luffy, Kid, Zoro... Franky'nin Thriller Bark Arc'da kullandığı 'Big Emperor'(adında bile gönderme var. Hatta Moria-Kaido bağlantısını da eklersek) bu kişiler buna benzer bir dönüşüm yapabilirler.

Ve böylece Kaido yenilir.
Vaay şonen gibi şonen olsun diyorsun :T güçlerimiziiiii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık