Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak, Law'u hedef alması, hazırlık yapması vs bunları tartışmıyorum.
Ama yaptığı hazırlıklara baksana. Overkill gibi bir şey bu.
Adamın zaten yedekcan imkanı var. Neden bir de rakibini (ki ben güçleri yakındır sanıyordum) bağlama yoluna gidiyor?
Hem de üç kat.:hoo:
Neden yapmasın? Hem de buna imkanı varsa. Hawkins'in karakterine baktığımız zamanda her zaman en yüksek olasılığı seçiyor. Tıpkı HxH'den Chrollo gibi. Zaferi getirecek en kesin yol onun için bu taktikti. Onu uygulamak istedi.

Bunda Law'ın gücünün de etkisi vardır. Ancak ondan korktuğunu sanmıyorum.

Adamın kendi elindeki avantajları kullanmasına korkaklık demen yanlış bir çıkarım ama neyse boş ver salla xD

Bölüme bakmana bile gerek yok Kawa'yı görmek istiyorsan bak tabi başka bir şey yok
REYİZ!!!! REYİZ mi gelmiş?:alkis::at::respect:

Anketi şimdiden açın, "güzel"e oy verecem! :good:

Adamın kendi elindeki avantajları kullanması mesele değil. Kullanacak tabi. Ama bu kadar hazırlık...
Alt tarafı bir süpernova karşındaki, pire için yorgan yakmak düzeyinde bir hazırlık bu.

Ne bileyim? :bilmem: Ben Hawkins'le yakındır Law falan diye düşünüyordum.
Bu adam süpernovaya bu kadar hazırlık yapıyorsa Shanks'a karşı ne yapmayı planlıyordu?

REYİZ!!!! REYİZ mi gelmiş?:alkis::at::respect:

Anketi şimdiden açın, "güzel"e oy verecem! :good:

Adamın kendi elindeki avantajları kullanması mesele değil. Kullanacak tabi. Ama bu kadar hazırlık...
Alt tarafı bir süpernova karşındaki, pire için yorgan yakmak düzeyinde bir hazırlık bu.

Ne bileyim? :bilmem: Ben Hawkins'le yakındır Law falan diye düşünüyordum.
Bu adam süpernovaya bu kadar hazırlık yapıyorsa Shanks'a karşı ne yapmayı planlıyordu?
''Bu kadar hazırlık'' kısmına fazla takılıyorsun, adam zaten koyuyor birilerine bebeği, ee haliyle dövüşme ihtimali olan adamın, adamları için gücünü kullanması fazlaca sıradan bir şey aslında.

Öyle çok fazla masrafa girmiş gibi konuşmaya gerek yok ama yine de sen bilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık