Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Cora gömülcek bir şeyde yok. Manganın tozlu ve hain sayfaların da yerini aldı, valla bu kadar hainlikte bir yere kadar BB bile bir amaç için ihanet ettiydi de bunda amaç da yok. Kendi çapında bir şeyler yapayım demiş, oda yemedi. :(
Hay ağzını yiyeyim yav. Anlamıyor ki bu vasıfsız aşıkları. İşleri güçleri bunları korumak.
@Notanymore pusmuşsun işte bal gibi. İnkar etme boşuna. :hıh:

Hay ağzını yiyeyim yav. Anlamıyor ki bu vasıfsız aşıkları. İşleri güçleri bunları korumak.
@Notanymore pusmuşsun işte bal gibi. İnkar etme boşuna. :hıh:
Ne pusacam be. Senin gibi özel çabaya girmiyorum ben. Her zaman her şekilde hazırım yani Rosinante'yi savunmaya.

Ve ayrıca da sensin vasıfsız. :hıh:

Yok canım, ben hani gerek yok gömmeye dedim. :D
Yok yok. Sen böyle alttan alttan laflar diyorsun, o da kaçmıyor gözümden. Bence kaşınma çok. :fool:

Adam gömmeye dahi tenezzül etmiyor yahu. Sen kendin kaşınıyorsun. İlk adımı atan da sensin kepçük Cora'yı savunan da. :gamyon:
Sensin kepçük :hıh:

"Hain" diyor. Daha ne yapsın?
:at:

Aslında Cora gömülcek bir şeyde yok. Manganın tozlu ve hain sayfaların da yerini aldı, valla bu kadar hainlikte bir yere kadar BB bile bir amaç için ihanet ettiydi de bunda amaç da yok. Kendi çapında bir şeyler yapayım demiş, oda yemedi. :(
Seni gerçekten seviyorum bak ama amaç yok ne demek yahu. :hhh: Rosi, Rosa halkını kurtarmak istedi amacı buydu. Amacı abisinin kötülükler yapmasını engellemekti. Hangi insan sevdiğinin kötü işler yapmasına göz yumar?? Doffy ve Rosi birbirinden zıt karakterlerdi. Buna rağmen Doffy'i durdurmaya çalıştı ama amacını gerçekleştiremeden başka biri için ölmeyi göze aldı. Law için öldü. Rosi'nin yarım bıraktığını da Law tamamlayarak amacını yerine getirmek istedi.

Doffy fanısın biliyorum. Doffy'de zaten kendisine verilen kişiliğin hakkını veriyor. Bu konuda tebrikte ediyorum. Ama onun bu kişilikte olması Rosi'yi ihanet eden tarafa koymaz.

Ben karaktere laf ederken sen bana ediyorsun. Vasıfsız, kepçük.. Kendini anlatma be adam. :hıh:
Bu sözleri diyen sensin ben sadece sana geri iade ediyorum. Uzatma istersen. :hıh:

Ayrıca adam haine hain deyince gömmüş mü oldu!? Kendin yazıp oynama.:gamyon:
Bir kahramana, bir şehide hain diyen karşısında beni bulur. :at:

İftiranın dik alası. Tabiki gömmemiş oluyor. Sadece gömmeye çalışmış oluyor.
Gömdürtmem. :mincika:

Bir kahramana, bir şehide hain diyen karşısında beni bulur. :at:

İftiranın dik alası. Tabiki gömmemiş oluyor. Sadece gömmeye çalışmış oluyor.
Gömdürtmem. :mincika:
Gömdürttün bile, üstelik adam gömmek bile istemezken.
Şehit dediğin mahlukat abisine ihanet ediyor be. Denizci köpeği oluyor. Şehitlik gibi bir şeyi buraya koyma.

Çıkarcam kılıcı bak. :mincika:

Gömdürttün bile, üstelik adam gömmek bile istemezken.
Şehit dediğin mahlukat abisine ihanet ediyor be. Denizci köpeği oluyor. Şehitlik gibi bir şeyi buraya koyma.

Çıkarcam kılıcı bak. :mincika:
Çıkar... Çıkar...
Bir ada dolusu insanı ve hastalıktan ölmek üzere olan bir çocuğu kurtarmaya çalışırken canını feda eden adama hain diyen kılıçtan mı korkacağım...

Babasını gözleri önünde canavarca öldürmüş insana abisi diyerek gerçekleri karalayan da sizsiniz, kendini adalete adayıp, gizli görevle terörist bir örgüte sızmış adama dil uzatan da.

Rosinante'ye laf ettirmem efendi! Bunu biliniz!

:at:

Seni gerçekten seviyorum bak ama amaç yok ne demek yahu. :hhh: Rosi, Rosa halkını kurtarmak istedi amacı buydu. Amacı abisinin kötülükler yapmasını engellemekti. Hangi insan sevdiğinin kötü işler yapmasına göz yumar?? Doffy ve Rosi birbirinden zıt karakterlerdi. Buna rağmen Doffy'i durdurmaya çalıştı ama amacını gerçekleştiremeden başka biri için ölmeyi göze aldı. Law için öldü. Rosi'nin yarım bıraktığını da Law tamamlayarak amacını yerine getirmek istedi.

Doffy fanısın biliyorum. Doffy'de zaten kendisine verilen kişiliğin hakkını veriyor. Bu konuda tebrikte ediyorum. Ama onun bu kişilikte olması Rosi'yi ihanet eden tarafa koymaz.
Saygılar kanka :sapkali:senin bu saatte geleceğini tahmin etmedim. Yahu Law a bir şey demedim. Gece gece çemkirme xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık