Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain haindir, bunun masumu olmaz rica ederm.
Doffy'nin dediği hiçbir şey konusunda samimi olduğunu düşünmüyorum. Tayfasını ailesi olarak görmesi de dahil, hepsine bir yem gözüyle bakıyor aslında. Böyle bir adama değil ihanet etmek sadık olmak asıl ayıptır :oleyo2:

Doffy'nin dediği hiçbir şey konusunda samimi olduğunu düşünmüyorum. Tayfasını ailesi olarak görmesi de dahil, hepsine bir yem gözüyle bakıyor aslında. Böyle bir adama değil ihanet etmek sadık olmak asıl ayıptır :oleyo2:
Samimi. Mangayı nasıl okuyorsunuz hayret ediyorum.Pica’ya güldüler diye elemanları tehdit ederken son derece ciddiydi.Gövde gösterisi yapmıyordu yani korkutucu bir hal almıştı.

Samimi. Mangayı nasıl okuyorsunuz hayret ediyorum.Pica’ya güldüler diye elemanları tehdit ederken son derece ciddiydi.Gövde gösterisi yapmıyordu yani korkutucu bir hal almıştı.
Kimseyi benim için ölün diye zorlamadı. Monet Dof için seve seve ölmeyi göze alırken Zoro onun üstüne gelirken korkudan donup kalmıştı. Sırf yalanlar ile bu kadar kişiyi ikna edemez. Hele onun küçüklüğünden beri tanıyan, her halini bilen Trebol kişileri. Samimi olduğuna inanıyorum ben. Tayfası için endişeleniyor. Ancak kendisi için ölmelerini de istiyor.

Yeri geldiğinde kendisi için ölmelerini bile isteyebiliyor ama. Hangi kaptan tayfa üyesinden böyle bir şey isteyebilir? Şu kalpsiz adamı savunmayın yahu, tamam kaliteli karakter ama iyi bir insan değil kesinlikle.

Yeri geldiğinde kendisi için ölmelerini bile isteyebiliyor ama. Hangi kaptan tayfa üyesinden böyle bir şey isteyebilir? Şu kalpsiz adamı savunmayın yahu, tamam kaliteli karakter ama iyi bir insan değil kesinlikle.
Kendisi için öldükleri zaman bunun anlamlı olacağını düşünüyordur. Dof'a tayfası çok inanıyordu. Hatta gerçekten de ''Korsan Kralı'' olabileceğini bile düşünecek kadar inanmışlardı. Hatta Violet bile Dof'a sevgi besliyordu, hayatının içine etmesine rağmen.

Ayrıca iyi insan diyen de yoktur. :D En aşağılık insanın bile sevgi gösterebileceği birileri olabiliyor. Bu durum o kişileri iyi insan konumuna sokmaz.

Kendisi için öldükleri zaman bunun anlamlı olacağını düşünüyordur. Dof'a tayfası çok inanıyordu. Hatta gerçekten de ''Korsan Kralı'' olabileceğini bile düşünecek kadar inanmışlardı. Hatta Violet bile Dof'a sevgi besliyordu, hayatının içine etmesine rağmen.

Ayrıca iyi insan diyen de yoktur. :D En aşağılık insanın bile sevgi gösterebileceği birileri olabiliyor. Bu durum o kişileri iyi insan konumuna sokmaz.
Doflamingo kendini beğenmiş, bencil ve acımasız bir adam. Kendi babasını ve kardeşini öldürmüş birinden bahsediyoruz. Fanlarına sorsan ama onlar hak etti derler, insan canına değer vermeyen birisinin duyduğu sevgiye de inanmıyorum haliyle.

Şuan ki en güçlü Yonko ya Shanks ya da BB diyorsun yani?

BM'de büyük bir aday bence. Kadın 68 yaşında ama sanki hiç etkilenmemiş gibi bundan. WB'de ki gibi formda olmamasının zayıflığı yok gibi bir şey. Hala canavar gibi manyak kadın, insan değil bunlar valla :D
Aynen öyle :good:

Wb'yi hastalık yıpratmış. Hem hep derler ya erkekler daha çabuk yıpranır diye. Kadınlar dinççç :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık