Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O öylesine çizim yaw :D Çok net bile değil diğerleri kadar. Oden büyük ihtimal hiçbiri ile dövüşmemiş olabilir. Başkentte çekip tuzak kurmuşlar. :/

Tabii ki de öyle.Adam Roger'la beraber 2 kraldan beri yahu.Bir amirali ne kadar handikaplı bile olsa indirebildiğini gösterdi.MF WB'nin en güçlü olduğunu gram düşünmüyorum ben.En zayıf yonkoydu benim için.
Bazi durumlari kabul edilir ve biraz alta alınabilir ama onun halen ust olmadigini gostermez. Hız konusunda cüsse nedeniyle yavaş olan bir Wb hiz konusunda Op'un tartisilmazlari olan Aokiji ve Kizaru'yu yakalayıp vuramaz bile. He Akainu yavaştır darbe almıştır ve hasarin kralınıda karnına aldiği halde halen kalkip komutanlarla mucadele etmis demektir. Ben Wb vs Akainu vssini eger toprak 2ye bolunmeseydi halen devam edecegini dusunerek senin tabirinle ölü Wb'yi öldürür üstüne üstlük kendiside ölürdü diyorum :D Ama Wb'nin bazi handikapları olsada halen en guclu adam oldugunu degistirmez.

Shanks iki sene önce Wb'den güçlüydü. İki sene sonra ise BM ve Kaido'dan güçlü. Bb muallak.
Şuan ki en güçlü Yonko ya Shanks ya da BB diyorsun yani?

BM'de büyük bir aday bence. Kadın 68 yaşında ama sanki hiç etkilenmemiş gibi bundan. WB'de ki gibi formda olmamasının zayıflığı yok gibi bir şey. Hala canavar gibi manyak kadın, insan değil bunlar valla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık