Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yan karakterler genelde zorlandığında, göstermediği yeteneğini göstererek ya da kendini zorlayarak kazandı.

Oda bakalım ne düşünüyor Law ve Kid hakkında. Çünkü baktığında Luffy dakika başı bir şey öğreniyor. Onlar çiğdem çıtlıyor. Bir anda Luffy'ye yakın cizerse de saçma olur.
Ekibi karşısında Law oldukça zor durumda. İşler beklemediği gibi gitse de farklı şeyler görebilsek. Özellikle tayfasına gelecek zarar ile çekeceği acıdan kudursun istiyorum. Deli bir Law görelim. :hhh:

Kid'de öfkesini Killer'a yapılanlardan ötürü Kaido'ya kusacaktır. Neyi var neyi yok o esnada görürüz diye düşünüyorum.

Ekibi karşısında Law oldukça zor durumda. İşler beklemediği gibi gitse de farklı şeyler görebilsek. Özellikle tayfasına gelecek zarar ile çekeceği acıdan kudursun istiyorum. Deli bir Law görelim. :hhh:

Kid'de öfkesini Killer'a yapılanlardan ötürü Kaido'ya kusacaktır. Neyi var neyi yok o esnada görürüz diye düşünüyorum.
O kadar takmıyordum da Law delirecek delirecek diye diye ne yapacağını bana da merak ettirdin. :D Oda bu hafta gösterir umarım ama zor. Hapishaneyi göstercek büyük ihtimalle. Belki son sayfada onları gösterir.

O kadar takmıyordum da Law delirecek delirecek diye diye ne yapacağını bana da merak ettirdin. :D Oda bu hafta gösterir umarım ama zor. Hapishaneyi göstercek büyük ihtimalle. Belki son sayfada onları gösterir.
Genel yorumlarda Law, ekibini belki de çoktan kurtarmıştır deyimi vardı.
Ama ben hiç bir zaman kolay olmasını beklemedim. Yakalandılarsa bu bir yere bağlanmalıydı.
Dediğim gibi de oldu, ekibi Hawkins'in esiri ki Bepo ne alemde belli değil.
Buradan sonrası bir çok şeye bağlanabilir ama Law'ın esir düşecek durumu yada buradan Hawkinsle ittifak kuracak düşüncesi bana basit geliyor. Peki neden mi?

-Luffy, Kid zaten esir düşürülmüş Law'ın esir düşmesi beni şaşırtmaz. Bence bu kimseyi şaşırtmaz.
-Shinobu'nun sözüne atar yapıp giden ekibine işkence etmiş yapılacak vs yi tamamen kendi lehine çevirmiş biriyle ittifak kurmaz. Ha zorunluluktan kurarsa da boşa kurmaz. Muhakkak o ittifaka da planlı girer bir yerde bu ittifakı Hawkins'e karşı bozar. Böyle bir durumda beni şaşırtmaz.

Aklıma gelen Law'ın olayında beni şaşırtacak bir şey olacaksa ekibinden 1 kişi ölmeli. Hatta Oda'nın Hawkins'i daha havalı göstermesi için daha önce de söylemiştim. Şöyle bir diyalog geçebilir aralarında...

Hawkins: Hey baksana Law, harekete geçecekmişsin gibi görünmüyor. Harekete geçmeni kolaylaştırmak için başlangıcı ben yapıp senin yerine birini öldürebilirim. Böylece beni kesmen için geriye öldürmen gereken 2 adamın kalır.
(Bunun ardından Hawkins birini ya öldürür ya da ağır hasar aldırır.)
Law:?????

Bu tarz bir şey gerçekleşse gerisini ben tahmin edemem. Zaten çıkmazda gibi duran Law iyice çıkmaza girer. Yapacağı her hamle beni daha fazla merakta bırakır. Bilmem yanlış mı düşünüyorum. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık