Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Analizci olmana rağmen senden daha önce analiz etmiş durumu uzatması normal yani. :D @Monkey D. Dragon gel bu hafta analizlere başla da kurtar tekelden bizi arkadaş piyasayı avcuna almış.:oleyo2::oleyo2:
Ben zaten söylemiştim ki. :/

Bkz:
Sahne başı ve sonunda çıkan kişi aynı zamanda Komurasaki. Esasınd adaha önceden de bunu gösteren işaretler vardı ama ben seriye doğrudan etkisi olmayan birinin çalmasını yeğlerdim açıkçası. Bu durumda anlatım şeklinin mantıklı olabilmesi için daha önce dile getirmiş olduğum gibi bu hikâyenin Wano'da yaşananlar anlatıldıktan sonra bir tiyatro eşliğinde anlatılıyor olması mümkün. Wano'nun açılış hikâyesi gibi yani.

Son düzenleme:
Ben zaten söylemiştim ki. :/
İhtimal vermişsin kesin olarak söylemedin sanırım :p neyse takılıyorum ama sana rakip lazım. :D

Bir sanji-kun demesine bakar kadının.

Seri sonu halini bile eforsuz yener normal gücü olan... Tayfadan birini güzel bir kadın öldürmeye kalksa gıkı çıkmaz öyle bir karakter.
Şu ana kadar bir kadın başka bir kadına zulmettiğinde Sanji'nin ne tepki verdiği çizilmedi değil mi ?

Asıl merak ettiğim bu.Örneğin Robin seri başı Tashigi'ye yapmadığını bırakmadı orada Sanji olsa ne yapardı. :D

Cevapları görmek isterim.

Şu ana kadar bir kadın başka bir kadına zulmettiğinde Sanji'nin ne tepki verdiği çizilmedi değil mi ?

Asıl merak ettiğim bu.Örneğin Robin seri başı Tashigi'ye yapmadığını bırakmadı orada Sanji olsa ne yapardı. :D

Cevapları görmek isterim.
Kdnlr oyle syler ypmaz tmam mıaa .ss
-Ladies' Knight Vinsmoke Sanji

Kalifa Nami'yi öldürseydi ne olurdu. Kendini suçlar mıydı aptallığından o var bir de.

Kdnlr oyle syler ypmaz tmam mıaa .ss
-Ladies' Knight Vinsmoke Sanji

Kalifa Nami'yi öldürseydi ne olurdu. Kendini suçlar mıydı aptallığından o var bir de.
Tayfa şifre yazdığı için adam emindir ölmeyeceğine.Kalifa'nın sabunlu banyosunu seyretmek daha mantıklı o yüzden,boşa endişelenmeye gerek yok.:hhh:Mangaka asla böyle şeyler çizmeyecek.Çünkü çizerse Sanji karakteri mavi ekran verir mangaka bile işin içinden ancak sıvamayla çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık