Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesiz Akainu diye bir şey yok. Akainu demek meyveli Akainu demek.
Ortadan girmişsiniz konuya. Ben de dediğinizin farkındayım.
Ben Akainunun Kizarunun 0 zarar alması ile Marconun meyvesi ile darbeleri 0'a çekmesi farklı diyorum. Yumruklar da ekstralari işte. Önüne geçiriyor fazlaca :)
Anladım. Amirallerde jendiliğinden gelen bir dayanıklılık olduğuna katılıyorum. Seviye konsundaki görüşümse aynı. Akainu> Marco, Akainu>>>Marco değil.

Geçen sayıyı pek beğenmemiştim. Bu sayıda benzerse yarına kadar beklemeye gerek yok. Spoilerlara bakarım yeter.

Spoilercılar, bu bölüm nasıl, bir bilgilendirin beni.

Gene sadece Udon'da mı geçiyor?
Luffy vs Bigmom'dan mı ibaret sayı?
Kawamatsu çıktı mı ortaya?

İlk iki sorunun cevabı "evet", üçüncününkü "hayır"sa bölümün tadı tuzu olmayacak muhtemelen. :artiz:

Geçen sayıyı pek beğenmemiştim. Bu sayıda benzerse yarına kadar beklemeye gerek yok. Spoilerlara bakarım yeter.

İlk iki sorunun cevabı "evet", üçüncününkü "hayır"sa bölümün tadı tuzu olmayacak muhtemelen. :artiz:
Bak gitsin.

Bölüm leş beklemene değmez yarına kadar.

Marco'nun gücünü tam olarak işleyemediğini ve gücüne daha sonra tekrar değineceğini söyleyen bir mangaka var. Herifin gücüne tam değinilmemiş hali 3 amiral tanklayıp iki meyveli Bb'yle dövüşüp sağ çıktı. Gücünü tam manası ile görmeyi merakla bekliyoruz :rolleyes::gamyon:

Beckmann için gücü Shanks'la karşılaştırılabilir dendi. Gücü yonkouyla karşılaştırılan bir sağ kol ne ayarda çıkar ? Yonkou çıkmaz elbet ama gücü Shanks gibi serinin ağa babalarından biriyle karşılaştırılıyorsa o adam amiral eder arkadaş :rolleyes:

Shiryu'ya gelelim.
  • Mangakanın güçlü olmak isteseydim Bb tayfasında olurdum dediği tayfada.
  • İki sene önce Magellan'a denk ve ondan daha tehlikeli olarak nitelendirilip Bb tayfasını "halletmesi için" gönderilen adam.
  • İki sene önce haki kullanan nadir karakterlerden.
  • Görünmezlik meyvesi var.
  • Zoro'nun rakibi. Buraya bir parantez açayım. Zoro'nun ne seviyede görüldüğü umurumda değil ama Shiryu'nun en iyi ihtimalle Zoro'nun bir arc sonraki rakibi olacağı düşünüldüğünde Shiryu'nun amiral seviyesinden aşağı olması mümkün değil :) En az amiral hatta. Zoro'nun gücü belli, bu arc sonu alacağı p-up'lar ve geleceği seviye belli...
Vs. Vs.
Aynı iki meyveli BB Aka görünce Şener Şen gibi kaçıyordu yalnız. Hem de yanında o çok güçlü tayfası ile beraber. Şimdi diyeceksin ki BB akıllı adam riske girmez. Ama yanında tayfasıyla beraber Sağ Kol ayarı birine girmeyi göze alamıyor. Ki Yami Teach en az Yk1-2 seviyesi bence. Üstelik bu gelen adamın meyvesi seride Top3 yıkım gücüne sahip meyvelerden biri.
Aynı Beckmann bir adet Amiral durduramadı yahu MF'de. Kizaru güle oynaya sıkmaya devam etti o alaycı tavrını takınıp.
Shiryu meselesinde ise söylediğin şeylerde bir yanlışlık yok. Raftael'de bu tayfa ile kapışılacak ise en güçlü sağ kol olacak Shiryu. Yani gelecek zaman için bu geçerli ama şimdi için böyle bir şeyden bahsetmek ne kadar doğru olur emin değilim. Ama senin de çok iyi bildiğin gibi işler Raftael'de bitmeyecek. Hani Kata gömerken Şonen mantığını öne sürüp King ile arasında 80 bölüm var diyorsun ya Shiryu/Amiral kıyası da öyle bir şey olacak tabi King konusunda haklıysan.
Marco konusunda şöyle bir parantez açayım. Meyvesini Top5'e rahatlıkla koyabilirim. Hem saldırı hem savunması inanılmaz güçlü bir meyve. Ama bu Amiral dediğimiz şey için yeterli mi acaba? Misal Marco'nun uyanışı çok görkemli olacak, bundan eminim fakat Saka veya Kizaru'nun uyanışlarının nasıl olacağını düşünebiliyor musun?
Ve bence Amiralleri sağ kollardan ayıran en büyük fark kondisyon ve sahip oldukları meyvelerin muazzam gücü. Hadi kondisyon biraz göreceli olsun ama göründüğü kadarıyla meyveler arasında azımsanmayacak bir fark var.
Bu arada Marco>Bütün Sağ Kollar şuan için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık