Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu geçtim o muazzam güçlü deprem darbesini yiyen hiçbir kişinin ayakta olma ihtimali yoktu. Uçuruma düşmese 1dk sonra kalkıp biraz "ağırıp bögürmeyle"(Bu Yonkou değil çunkü) devam edecek ama ne oldu ki adam istemsiz yere düstü vs'yi kaybetti :S

Iyi Katakuri Luffu'i 15 defa yendi o zaman Luffy yere düştü çünkü.
Aokiji ile Akainu 10 gün savaş da yapmış ve aşağı yukarı denk oldukları gozukmus, detaylar belirlemiş bir savaş olduğu belli. Akainu bunlardan ayrı bir dünya değil yani. Kizaru'nun da öyle ekstra altta olduğunu sanmıyorum.

VS'de yere düşen kaybetti diye bir kural yok diye biliyorum eğer var ise vs meydanına gelen bir kişinin yerdeki taşa takılması sonucu yere düsmesi itibariyle vs baslamadan sonlanmistir.

Orası ayrı. Elmastan dolayı Akainu'ya ters bir rakip olacağı söylendi. Bunun yanlış olduğunu söyledim ben de. Yoksa Ace gibi çabucak delinmez bence de.

Ace ile yumruk tokuşturduğunda Ace acıdı demedi, elim yandı dedi. Haki kavramı oluşmadığından direk meyve yorumu da olabilir. Mf her türlü sağlıksız bir arc, neyse.

VS'de yere düşen kaybetti diye bir kural yok diye biliyorum eğer var ise vs meydanına gelen bir kişinin yerdeki taşa takılması sonucu yere düsmesi itibariyle vs baslamadan sonlanmistir.
Yalnız orada aşağı düşmese WB çok daha kötü çizerdi. Bir nevi Akainu kurtulmuş oldu.

Orası ayrı. Elmastan dolayı Akainu'ya ters bir rakip olacağı söylendi. Bunun yanlış olduğunu söyledim ben de. Yoksa Ace gibi çabucak delinmez bence de.
Ters kanka zaten .d asdas

VS'de yer düşen kaybetti diye bir kural yok diye biliyorum eğer var ise vs meydanına gelen bir kişinin yerdeki taşa takılması sonucu yere düsmesi itibariyle vs baslamadan sonlanmistir.
O öyle değil ya. WB vs Akainu'yu kaybetti Akainu tabii. Saf dışı kaldı WB ile olan durumundan. Ha yediği darbe yüzüne değil lakin bu bahane gerek yok tabii.

Luffy, Croco tarafından kanca yediğinde yeniliyor. Sonra yenmesi mağlubiyeti degistirmiyor.

Demek istediğim Akainunun 0 zarar alması ve karşılığında yüz alip rakibe %1 can bırakması.

Akainu Marco'dan aşırı güçlü olsa mangaka tupkı animede olduğu gibi çizerdi. Akainu uçururdu Marco'yu.

Ve ya onlara daldığında 10. Tümen olan Curiel değil Marco yatıyor olurdu.

Marco Kelepçeye takılmadan ve Wb'ye doğru koşmadan hiçbir şekilde kendisini etkileyen ciddi bir hasar almamıştır.

Meyve değil mesele, sonuçta amiraller de balgam atarak dövüşmüyorlar, sağlam meyvelere sahipler.

Şu Akainu'nun tümenlere karşı durması One Piece'in klişeleşmiş abartılarından başka bir şey değil. Kizaru ile Aokoji çok mu güçsüz Akainu'dan? Ama onlar Marco ile Jozu ile uğraşınca Akainu farklı görülmeye başlanıyor.

Sonuç olarak Marco tabii ki Akainu'dan ya da başka bir amiralden de güçsüzdür. Ama ağlatırlar diye bir şey yok.

Meyve değil mesele, sonuçta amiraller de balgam atarak dövüşmüyorlar, sağlam meyvelere sahipler.
Aşırı fark yok tabii tekleyecek kadar da (tıpkı yonko amirali gibi) Marconun meyvesi tamamen yenilenme ile alakali. Akainunun Kizarunun 0 zarar alması ile o aynı değil.

Neyse az konu açayım.

Kaido'nun sağ kola tek atması
BM'nin sol kola hakisiz meyvesiz 2 atması

KK seviyesi Garp'in Marcoya çizik dahi atamaması :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık