Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger ekibinde Reyli,Gaban var iken hamile olma ihtimalli kadın var iken neden topuk yapsın ? Yonko edecek tayfası vardı gene. Ne zamandır yonko bilgisi var mi? Yeni dünyayı deniZcilerin kontrol edememe sebebi yonkolarin kontrol etmeleri değil mi? BM kaç yıllardır kontrol ediyor zaten. Denizcilerin girmemesi ile pasif yonkoluk yapıyor zaten.
Neden kaçtı bilemeyeceğim. Belki Bm'nin gücünden belki de istediğini aldığı için dövüşmeye gerek duymadı. Ayrıca hükümet İmparatorlara pek karışmıyor. Yanlış anımsıyor olabilirim, sanki Big Mom'a bir yerde karışmadıklarını söylemişlerdi. :/ Tabi bunlar Bm'nin gücünü düşürmez. Ancak Roger'a karşı diş geçirememiş ki, Roger Kral olmuş. Wb ile ilgili yorumları zaten malum.

Bu arada tekrar ortak olarak görebilseydik keşke.

Bana göre Bm’nin tayfası bir sanat eseridir bir görsel resitaldir.
Oda’nın mükemmel bir eseridir Bm’nin tayfası. Her karakter mi özel olur? her karakter mi göz alıcı olur? O kadar çeşit var ki.
Amande’sinden tut katakuri’sine kadar mükemmel.

Hatta o kadar iddialıyım ki nasıl E.lobby gibi bir arcı bir daha çıkaramadıysa Bm’nin sahip olduğu gibi bir tayfayı bir daha oluşturamayacak.

Oda’nın mükemmel bir eseridir Bm’nin tayfası. Her karakter mi özel olur? her karakter mi göz alıcı olur?

Hatta o kadar iddialıyım ki nasıl E.lobby gibi bir arcı bir daha çıkaramadıysa Bm’nin sahip olduğu gibi bir tayfayı bir daha oluşturamayacak.
O kadar abartılı bulmasam da katılıyorum. En azından nicelik ve nitelik olarak böylesi olmaz. Belki Shanks'ın tayfası belki de Bb'nin tayfası olur. Bb'nin tayfası da direk rakip olduğu için.

Oda’nın mükemmel bir eseridir Bm’nin tayfası. Her karakter mi özel olur? her karakter mi göz alıcı olur? O kadar çeşit var ki.

Bobbin bile farklı bir karakterdi :) Özel bi tayfa cidden. BM'ın şapkası bile ayrı bir detaydı.

Katılıyorum bazı birkaç tip hariç.

Merge Fruit yiyen 4 5 şapkalı çocuk vardı. Dev gibi oluyorlardi. Onlar bile güzel detay. Homieler bile güzeldi.
Neden kaçtı bilemeyeceğim. Belki Bm'nin gücünden belki de istediğini aldığı için dövüşmeye gerek duymadı. Ayrıca hükümet İmparatorlara pek karışmıyor. Yanlış anımsıyor olabilirim, sanki Big Mom'a bir yerde karışmadıklarını söylemişlerdi. :/ Tabi bunlar Bm'nin gücünü düşürmez. Ancak Roger'a karşı diş geçirememiş ki, Roger Kral olmuş. Wb ile ilgili yorumları zaten malum.

Bu arada tekrar ortak olarak görebilseydik keşke.

Umarım görürüz demek isterdim ama Yonko vs Yonko görmek istiyorum. Görmeden de bitmesin seri

Şu sahne çok iyiydi. Iyilik yapmak için çaba ederken, Luffy denen şeytan tüm yemeği yemis :agla:

Umarım iyi olur da güzel bir ölüm ile ebediyete ugurlariz. Big Mom arc sonu efsane diye anilsin :p
Bu kadın ölmez. Hele hele Wano'da gösterilen karakterler tarafından imkan dahilinde değil. Hatta seride şimdiye gösterilen karakterler tarafından bile çokkkkk zor ama sen bilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık