Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen onu bunu bırak da, Vista Kocana'yı kaç dakika tutar ondan bahset, bölümde görüyoruz ki Kocana yaverli biri sağından solundan :)
Hala mı Vista diyorsunuz. :)Konunun geleceği yeri tahmin ederek söylüyorum en güçlü kesişi yemedi Vista onu yemiş olsa tek değil yarım falan atsa şaşırmam.Neden atmadı onun da sebebi vardır.Ben düello kurallarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum.Zoro vs Mihawk dahil slash kullanılmadı kılıç ustası onuruyla alakalı olabilir.

Akainu ile Quuen karşılaştırılmamalı Wb Akainu'ya arkadan saldırdı ve arkadan saldırı almasına rağmen Akainu Wb'nin kafasının yarısını aldı 5 dk sonra kalkıp wb tayfasını kovaladı.
Arkasını döneymiş kim tutmuş k.hakisi yok mu koskoca amiralin bunlar bahane değil.Queen gayet karşılaştırılır neden karşılaştırılmasın ayrıca 5 dakika değil aç tekrar bak beyazsakal ölene kadar piyasaya çıkmıyor adam o ara bir sürü olay yaşanıyor.Şimdi tek tek panel bakamayacağım ama kısa süre değil.O kadar çabuk olsa wb ölmeden yetişirdi.

Meyvesiz Teach,Shanksi gözünden çizecek kadar kalibresi var. (Bu olay sinsice olmadığı yonko Shanks tarafından onaylaniyor) Shanks için toplum en iyi armanent haki sahibi diyor. :) ve arkadan deniz canavarı gibi de değil. Yüzüne yüzüne :D

Thatch boşuna no 2 olmamıştır. Belli süre güce göre sıra olmuşlardır.

1 Marco 2 Thatch 3 Jozudur muhtemelen
Thatch 4'tü la.

O savaşı kaybetti mi kaybetti.Bir dövüşte rakibin seni yenip başkasıyla dövüşmeye başlamışsa senin 10 dakika sonra uyanıp gelmenin bir anlamı yok.Adam 10 dakikalığına da olsa,30 dakikalığına da olsa devre dışı kaldı işte.
O ilk darbeyi Ace olayından faydalanarak vuruyor. Yüzyüze hem Kizaru hem Akainu bisentosunu ayağının altına alarak 0 zarar aldılar. Bunu görüp yorum yapalım bence.

Ne zaman Akainu gardini indirdi, WB öyle vurdu

O ilk darbeyi Ace olayından faydalanarak vuruyor. Yüzyüze hem Kizaru hem Akainu bisentosunu ayağının altına alarak 0 zarar aldılar. Bunu görüp yorum yapalım bence.

Ne zaman Akainu gardini indirdi, WB öyle vurdu
Farketmez o zaman kadar olan WB'nin handikaplarını saysam burdan yol olur.Adam yaşlanmış,hakilerini bile düzgün kullanamayan bir haldeydi.Squardo bile gelip adamı yaraladı.Ama benim bahsettiğim bunlar değil zaten.Akainu WB'den çok daha ağır darbeler aldı,Queen ise nispeten çok daha güçsüz darbeler alıp yenilmiş.

Farketmez o zaman kadar olan WB'nin handikaplarını saysam burdan yol olur.Adam yaşlanmış,hakilerini bile düzgün kullanamayan bir haldeydi.Squardo bile gelip adamı yaraladı.Ama benim bahsettiğim bunlar değil zaten.Akainu WB'den çok daha ağır darbeler aldı,Queen ise nispeten çok daha güçsüz darbeler alıp yenilmiş.
2 yedi saysak bile Akainu o durumda dahi yüzünü alıyor. Queen gram yakın değil Akainuya. Hem de dediğin gibi doğrudan meyve tabanlı en güçlü saldırılar ile 2 saldırı alıyor.

BM, Queene tokat attı, yere gömdü basitce. Yani yemeği versin diye kendini kasmis dahi olabilir ki kastı da bence. Timsaha 2 tane vurmuş, ona vurur gibi vurmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık